Ke konci krmení se kroutí a řve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giselleine
Stálice 76 příspěvků 27.07.18 10:14
Ke konci krmení se kroutí a řve

Ahoj holky, potřebovala bych prosím poradit…malýmu jsou 3 měsíce a od narození jsme na UM. Poslední dobou se ke konci krmení začne kroutit a strašně řvát, vypije tak 100-120 a uz se kroutí a nedopije to. Začne strašně řičet, tak si ho musim dát na rameno a chlácholit, jeste chvilku nadává a pak uz je to do dalšího krmení zase dobrý. Už se začíná otáčet na bok a na bříšku se mu uz taky líbí, takze prdí dobře. Dávám Sab simplex a probiotika, jsme na Nutrilonu, pije fenyklový čajík.
Měly jste to některá taky tak? Poradily byste, co by mohlo pomoct? Dekuji ;)

Reakce:

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 27.07.18 10:43

Ahojky, tak tohle taky znám. :) U nás to znamená, že potřebuje krknout.Papá, pak pustí lahvičku a začne se kroutit. Zkus ho dát do polohy, ve které je zvyklý si krkat a chvilku počkat, pokud si nekrkne, tak to třeba 3× zopakovat. Ale jak píšu, takhle je to u nás, u vás to tak být nemusí. :)

Giselleine
Stálice 76 příspěvků 28.07.18 10:59

Jo,to on si krkne..nekdy jak starej chlap :) No ja doufam,ze se to snad zlepsi teda,protoze to krmeni je ted peklo :(

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 28.07.18 13:02

My taky krkáme moc hezky, ale musí si krknout třeba 3× za sebou, takže napapat, když se odcucne od lahvičky, tak hned do krkací polohy, potom zpět, když se kroutí, tak zase krkací poloha, pak zase zpět, když se nekroutí, tak nabídnu znovu lahvičku, buď si dá, nebo ne, pokud ano, tak zase následuje krkací proces. :) Ještě mě napadlo, zkusit vyměnit lahvičku, třeba má prdíky z toho, že moc hltá, že mu to hodně, až moc dobře teče. Já jsem to taky zkusila a je to o 100% lepší. Tahle lahvička, kterou teď používáme, tak má tvrdý dudlík, tak musí víc sát a tím pádem tolik nehltá a nebolí ho potom bříško, protože do sebe zbytečně nedostává spoustu vzduchu. Sice si taky občas pokníkne, ale s tím, co bylo předtím, tak se to nedá srovnávat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >