Kemp Borný - kuchyňka? Jaké nevařené večeře

13914
24.7.13 22:39

Kemp Borný - kuchyňka? Jaké nevařené večeře

Ahoj
přemýšlíme, že pojedeme do kempu pod stan, nenašla jsem ale informaci, jestli v kempu Borný je kuchyňka i pro stanaře a jestli je tam někde dostupná MWtrouba??

JInak napadá vás, co dát dětem k večeři nevařeného? Lednici sebou mít nebudeme. Rohlík, jogurt a nic jiného mě nenapadá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4466
24.7.13 22:41

Sem teda nikdy nekempovala, ale tam se nedá dělat oheň a tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
24.7.13 22:44

A elektriku byste měli? My vozíme s sebou na dovolenou toastovač, děti to celkem maj rádi. Příp. konvici, uvaříš v ní vajíčka (to mám teda jen z doslechu), zaliješ kaši…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
24.7.13 22:57

Kuchyňka tam není, ale kiosky s jídlem-hamburgry, řízek, vafle, hranolky atd, pizzerie a terasa a kousek od kempu je tržiště. Jo a ještě v kempu je krámek, kde ráno koupíš čerstvé pečivo, kávu, čaj ap, otevřeno mají do 17h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
24.7.13 22:58

Ohniště tam jsou, takže i opíct buřta lze :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
24.7.13 23:00

Jo a lidi si tam vozili i svoje grily :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
24.7.13 23:07

Já bych vzala sebou plynový vařič.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
24.7.13 23:23
@Sunnny píše:
Já bych vzala sebou plynový vařič.

no já ne, protože ho nemám a ani na něm nechci vařit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
24.7.13 23:24
@bejbyn píše:
Kuchyňka tam není, ale kiosky s jídlem-hamburgry, řízek, vafle, hranolky atd, pizzerie a terasa a kousek od kempu je tržiště. Jo a ještě v kempu je krámek, kde ráno koupíš čerstvé pečivo, kávu, čaj ap, otevřeno mají do 17h

tržiště je kde?

děkuju za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
24.7.13 23:39

@jizvíková To tržiště je kousek, když půjdete od recepce lesem po žlutý značce, minete kemp Andrea a přijdete asi po 10min do takové chatové osady-Pod Borným se tomu říká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2839
25.7.13 07:08

My tam jedem ted o vikendu a s dvouletakem.Taky pod stan. Vylozene kuchynka tam neni.Ale ten kiosek je dobre zasobenej. Takze ja planuju na vecere vzdycky ten rohlik s necim, syr, sunka, presnidavka. A kdyz jsem loni potrebovala ohrat jidlo pro malyho, tak vzdycky bez problemu v pizzerii.Byli tam hrozne ochotni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22591
25.7.13 07:21

@jizvíková nedocitala jsem, ale my s sebou do kempu treba bravali vanocku a marmeladu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
25.7.13 08:49

Ohledně kempu už holky psaly, je tam dobrá pizza :)
Ad večeře, Julie pod stanem večeří - pečivo s něčím - přesnídávka, tuňák, nebo croiisant, balené buchty, opečený buřtík :), marmeláda, těstoviny se sýrem(my máme teda campingaz vařič) nebo v ešusu uvařit na ohni je to hned (třeba panzzani express) :)

• Nahlásit
  • Citovat
13914
25.7.13 08:55
@zichisek píše:
Ohledně kempu už holky psaly, je tam dobrá pizza :)
Ad večeře, Julie pod stanem večeří - pečivo s něčím - přesnídávka, tuňák, nebo croiisant, balené buchty, opečený buřtík :), marmeláda, těstoviny se sýrem(my máme teda campingaz vařič) nebo v ešusu uvařit na ohni je to hned (třeba panzzani express) :)

Kde ty nejsi :))

ahoj ženská, co Kryštof :)
hele a jaký tam jsou ceny? kluci právě na rohlíky s něčím moc nejsou :(, prostě pečivo nějak nejedí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
25.7.13 09:05
@jizvíková píše:
Kde ty nejsi :))ahoj ženská, co Kryštof :)
hele a jaký tam jsou ceny? kluci právě na rohlíky s něčím moc nejsou :(, prostě pečivo nějak nejedí

Kryštof je zlatíčko, tak už mám taky toulavý boty :) Na Máchíči jsme byli minulý týden, ale jen jednodenku. I v Borném jsme byli jen jeden den, páč jsme tam každoročně vyzvedávali manželovo syny, ti tam jezdívají na týden na dovču pod stan.
Ceny si pamatuju jen tu pizzerii, že mě to překvapilo, že úplně v pohodě, nic předraženého, quatrro formahi co si dávám já měli dokonce levnější než co si dáváme tady v Praze(130,–).Měli velký výběr těstovin, obrovská porce tipuju tak 300g s cenou do 100,–by se ti z jedné porce najedli všichni tři :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama