Kendalife nápoj, máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 10:29
Kendalife nápoj, máte zkušenosti?

Zdravím ostatní maminky. Ráda bych požádala o radu, jestli máte zkušenosti s tímto nápojem. Docela mě trápí nabraná kila, ale i celkové zdr. problémy. Takže potřebuji doplnit vitamíny, zhubnout a ještě mít něco lehkého, kvůli mému zlobivému žaludku. Docela mě štve, že i když mám takřka po 6nedělí, tak jsem teda dala něco pryč, ale pohled do zrcadla je hrůza :-( Nepřecpávám se a hýbu se. Začínám už i s běháním, tak snad budu zase vypadat jako „člověk“. Jinak tím nápojem lze nahradit až dvě jídla, tak by mě zajímalo, jestli to člověka zasytí, ale hlavně, jestli je to taková kvalita, jak na internetu píší. :-)

Reakce:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 08.09.18 00:18

Zkusenosti nemam, ale koukla jsemm na slozeni na netu a je to proste neco na zpusob proteinoveho napoje, jen je v nem vic cukru a o trosku vic tuku nez v normalnim proteinaku :nevim: Nic extra kvalitniho nebo uzasneho v nem nevidim. Asi jako svacina to ujde, ale pocitam, ze hlad budes mit brzo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33337 příspěvků 10 inzerátů 09.09.18 17:44

Pokud máš zdravotní problémy, určitě se vyhni nahrazování jídel těmito nápoji, ale věnuj se přípravě vyvážené stravy z kvalitních a čerstvých surovin. Navíc 200 kalorií na jednu porci je zoufale málo, navíc deklarace 18 g cukru- to jsou téměř 4 kostky cukru a bílkovina obsažená je mléčný kasein… no přibližně je to asi takové, jako by sis uvařila hrnek melty a osladila si to. :nevim: Pokud máš další otázky ohledně výživy, zkus napsat do této poradny , kde se můžeš poradit o vhodné stravě ke snížení hmotnosti a přitom vhodné ke tvým zdravotním problémům.

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 19:51
Děkuji

@Tiger-lily Moc děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >