Reklama

Kendalife nápoj, máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 10:29
Kendalife nápoj, máte zkušenosti?

Zdravím ostatní maminky. Ráda bych požádala o radu, jestli máte zkušenosti s tímto nápojem. Docela mě trápí nabraná kila, ale i celkové zdr. problémy. Takže potřebuji doplnit vitamíny, zhubnout a ještě mít něco lehkého, kvůli mému zlobivému žaludku. Docela mě štve, že i když mám takřka po 6nedělí, tak jsem teda dala něco pryč, ale pohled do zrcadla je hrůza :-( Nepřecpávám se a hýbu se. Začínám už i s běháním, tak snad budu zase vypadat jako „člověk“. Jinak tím nápojem lze nahradit až dvě jídla, tak by mě zajímalo, jestli to člověka zasytí, ale hlavně, jestli je to taková kvalita, jak na internetu píší. :-)

Reklama

Reakce:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 08.09.18 00:18

Zkusenosti nemam, ale koukla jsemm na slozeni na netu a je to proste neco na zpusob proteinoveho napoje, jen je v nem vic cukru a o trosku vic tuku nez v normalnim proteinaku :nevim: Nic extra kvalitniho nebo uzasneho v nem nevidim. Asi jako svacina to ujde, ale pocitam, ze hlad budes mit brzo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33019 příspěvků 10 inzerátů 09.09.18 17:44

Pokud máš zdravotní problémy, určitě se vyhni nahrazování jídel těmito nápoji, ale věnuj se přípravě vyvážené stravy z kvalitních a čerstvých surovin. Navíc 200 kalorií na jednu porci je zoufale málo, navíc deklarace 18 g cukru- to jsou téměř 4 kostky cukru a bílkovina obsažená je mléčný kasein… no přibližně je to asi takové, jako by sis uvařila hrnek melty a osladila si to. :nevim: Pokud máš další otázky ohledně výživy, zkus napsat do této poradny , kde se můžeš poradit o vhodné stravě ke snížení hmotnosti a přitom vhodné ke tvým zdravotním problémům.

hanabenešová
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 19:51
Děkuji

@Tiger-lily Moc děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama