Kendamil 1 - jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 05.10.18 18:32
Kendamil 1 jaké máte zkušenosti?

Holky jaké máte zkušenosti s mlékem Kendamil? Je tu někdo kdo ho používal od třetího měsíce? A jaká byla stolice, prdiky a celkově jak ho miminko snášelo? Dáváte k němu ještě čajik? Děkuji :?

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23750 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 19:03

No já ho teď Používala měsíc na dokrmy a dítě po něm mělo strašně řídký kakani. Jen co jsme teď přešli na Hipp tak dobrý. Takže já už to nekoupim, a to jsme měli ještě to drahy bio. Ale asi to nemusí dělat všem. :nevim:

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 05.10.18 19:07

@veria No my dneska dáváme první den,protože šíleně trpí na nadýmání právě z Hippu a taky měla dost ridkou stolici,dávám k tomu ještě fenyklovy čaj,ale toho vypije tak 20ml mě celkově vypije za den jen 550ml mlíka a už nevím jak do ní dostat víc ???? má 5,5 kila a je to málo to co pije ????

veria
Generální žvanilka 23750 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 19:33

Nevím tak zkousej, ji fakt udělal strašně řídkou stolici a takovou nazelenalou. já dávám jen 200 ml umělého mlika denne a zbytek kojení, a to nevím kolik vypije :D ani nevím kolik má mít mlika denne ale přibývá dobre, 3,5 měs a má určitě přes 6 kg.

Jestli ti víc nevypije tak bych to nenutila, asi ji to stačí.

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 05.10.18 19:44

@veria no pije stejně od druhého měsíce uz a víc ani ťuk,tak uvidíme no ????. V pondělí jdeme na.kontrolu a jestli pořádně nepribrala tak to doktorka chce právě řešit,měla by na svou váhu vypít 700-750 ml ale nedá ani 600ml… Bojím se spíš kvůli dehydrataci,jinak když ji to stačí tak to nemá cenu nějak řešit je mi to jasný :? My kvůli tomu leželi i v nemocnici,ší­leně trpí na prdy právě a jak je nafoukla tak se do ní už vůbec nic nevejde :roll: minulý týden měla nějaký hlad a asi čtyři dny mi pila 650 ml a pak zase dva dny nedala ani těch 500ml. Je to boj…

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 05.10.18 19:54

Máme od 11ti týdnů a maximální spokojenost. Vyzkoušeli jsme předtím Hami, Nutrilon comfort, Sunar a po všech bolesti bříška, špatné kadění, od doby co máme Kendamil žádné bolesti, kakání v pořádku, možná trochu řidší, ale malá naprosto v pohodě, jen co jsem s dvojkou přešla na Hami zase bolesti, takže návrat ke Kendamil a zase klid. Takže já jedině doporučuji.

veria
Generální žvanilka 23750 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 00:16

Chce to vyzkoušet no, kazdymu sedne něco jiného.

Růžička17
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 22:39

Chtěli jsme vyzkoušet, ale nedávno jsem četla článek o špatném skladování tohoto mléka, tak mě to odradilo. Místo toho jsem koupila Naše mléko (kozí) a super :lol:

veria
Generální žvanilka 23750 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 22:44

@Růžička17
Jak má špatne skladování? 8o

Růžička17
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 22:51

@veria http://vesmironas.cz/…dy-potravin/

veria
Generální žvanilka 23750 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 22:57

Aha, no, když byly v lete ty hicy a měli jsme v dome skoro 30 st, taky jsem ho do lednice nedavala. Teď máme 23 a to je tedy taky vlastně špatne. Dáváte někdo sunary a spol do chladu? :nevim:

S.maya
Závislačka 4347 příspěvků 09.10.18 11:02

Tím, že to je plnotučné mléko, tak malej měl vždy srajdu.

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 09.10.18 21:15

Jak dlouho zkoušíte nové mléko? Sme na.něm od pátku a zatím ridka stolice se zelenym hlenem a stejně pořád trápí prdy,ale šíleně ji chutná,doktorka mi v pondělí říkala ať dávám probiotika,tak je dávám a mám vydržet,že se trávení zvykne..? :roll:

veria
Generální žvanilka 23750 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 21:51

Nevím ale já ho dávala měsíc (jen na dokrm 200 ml denne) a žádná změna. Kakani řídký až hruza. Jen co jsme přešli na Hipp tak Ok.

veria
Generální žvanilka 23750 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 21:54

Myslím ze tvoje dítě nemá prdy z mlika, resp ze by je mělo z každého, někdo to tak má, mají nezralé trávení. Určitě dávej ty probiotika, ty by se měly projevit za 14 dni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >