Reklama

Kendamil 1 - jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 18:32
Kendamil 1 jaké máte zkušenosti?

Holky jaké máte zkušenosti s mlékem Kendamil? Je tu někdo kdo ho používal od třetího měsíce? A jaká byla stolice, prdiky a celkově jak ho miminko snášelo? Dáváte k němu ještě čajik? Děkuji :?

Reklama

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 19:03

No já ho teď Používala měsíc na dokrmy a dítě po něm mělo strašně řídký kakani. Jen co jsme teď přešli na Hipp tak dobrý. Takže já už to nekoupim, a to jsme měli ještě to drahy bio. Ale asi to nemusí dělat všem. :nevim:

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 19:07

@veria No my dneska dáváme první den,protože šíleně trpí na nadýmání právě z Hippu a taky měla dost ridkou stolici,dávám k tomu ještě fenyklovy čaj,ale toho vypije tak 20ml mě celkově vypije za den jen 550ml mlíka a už nevím jak do ní dostat víc ???? má 5,5 kila a je to málo to co pije ????

veria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 19:33

Nevím tak zkousej, ji fakt udělal strašně řídkou stolici a takovou nazelenalou. já dávám jen 200 ml umělého mlika denne a zbytek kojení, a to nevím kolik vypije :D ani nevím kolik má mít mlika denne ale přibývá dobre, 3,5 měs a má určitě přes 6 kg.

Jestli ti víc nevypije tak bych to nenutila, asi ji to stačí.

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 19:44

@veria no pije stejně od druhého měsíce uz a víc ani ťuk,tak uvidíme no ????. V pondělí jdeme na.kontrolu a jestli pořádně nepribrala tak to doktorka chce právě řešit,měla by na svou váhu vypít 700-750 ml ale nedá ani 600ml… Bojím se spíš kvůli dehydrataci,jinak když ji to stačí tak to nemá cenu nějak řešit je mi to jasný :? My kvůli tomu leželi i v nemocnici,ší­leně trpí na prdy právě a jak je nafoukla tak se do ní už vůbec nic nevejde :roll: minulý týden měla nějaký hlad a asi čtyři dny mi pila 650 ml a pak zase dva dny nedala ani těch 500ml. Je to boj…

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 05.10.18 19:54

Máme od 11ti týdnů a maximální spokojenost. Vyzkoušeli jsme předtím Hami, Nutrilon comfort, Sunar a po všech bolesti bříška, špatné kadění, od doby co máme Kendamil žádné bolesti, kakání v pořádku, možná trochu řidší, ale malá naprosto v pohodě, jen co jsem s dvojkou přešla na Hami zase bolesti, takže návrat ke Kendamil a zase klid. Takže já jedině doporučuji.

veria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 00:16

Chce to vyzkoušet no, kazdymu sedne něco jiného.

Růžička17
Povídálka 12 příspěvků 08.10.18 22:39

Chtěli jsme vyzkoušet, ale nedávno jsem četla článek o špatném skladování tohoto mléka, tak mě to odradilo. Místo toho jsem koupila Naše mléko (kozí) a super :lol:

veria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 22:44

@Růžička17
Jak má špatne skladování? 8o

Růžička17
Povídálka 12 příspěvků 08.10.18 22:51

@veria http://vesmironas.cz/…dy-potravin/

veria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 22:57

Aha, no, když byly v lete ty hicy a měli jsme v dome skoro 30 st, taky jsem ho do lednice nedavala. Teď máme 23 a to je tedy taky vlastně špatne. Dáváte někdo sunary a spol do chladu? :nevim:

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 09.10.18 11:02

Tím, že to je plnotučné mléko, tak malej měl vždy srajdu.

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 21:15

Jak dlouho zkoušíte nové mléko? Sme na.něm od pátku a zatím ridka stolice se zelenym hlenem a stejně pořád trápí prdy,ale šíleně ji chutná,doktorka mi v pondělí říkala ať dávám probiotika,tak je dávám a mám vydržet,že se trávení zvykne..? :roll:

veria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 21:51

Nevím ale já ho dávala měsíc (jen na dokrm 200 ml denne) a žádná změna. Kakani řídký až hruza. Jen co jsme přešli na Hipp tak Ok.

veria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 21:54

Myslím ze tvoje dítě nemá prdy z mlika, resp ze by je mělo z každého, někdo to tak má, mají nezralé trávení. Určitě dávej ty probiotika, ty by se měly projevit za 14 dni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >