Máte zkušenosti s Kenwood cooking chef?

2687
23.12.19 21:24

Kenwood cooking chef - kdo má, prosím poradte

Koupila jsem si nový Kenwood cooking chef, vybalila, umyla a chtěla jsem vyzkoušet a uvařit v něm krupicovou kaši dceři a nějak mi to neslo zapnout. Teplotu navolim, potvrdim, ale za chvilku se mi vypne. Nejsem trotl na techniku, ale něco dělám blbě, poradíte, kdo ho mate? Mám ten, co je na fotce dole. Pro ty co mi chteji psát, ze jsme blba, tento robot umí i vařit a ohřívat, tak proto dotaz. Dekuji moc za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

291
23.12.19 21:51

Mám o par let starší model a normálně v něm vařím kaši. Pokud ti přestane vařit, tak asi napíše i na displayi i číslo chyby (vysvětlivky chyb jsou na samolepce na boku). Při vaření musím používat oba plastové kryty (ten na stroj co se nasadí před metlou a potom na uzavření míchaci nádoby ), plus správnou metlu (tu s gumovou sterkou). Více asi poradit neumím. Pokud mas nový stroj, tak muže i být chybný…
Měj trpělivost s tímto robotem, je opravdu super!!! Držím pěsti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
23.12.19 22:04

@len008 je, tak v tom bude možná chyba, já tam ten kryt nedala… zítra zkusim, dekuji moc! Opravdu jsi mi asi pomohla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13476
23.12.19 22:41

Mám tedy nějaký lepší model, ale chce to tepelný štít, pak teplota a časovač. Dostala jsem vloni a využívám denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 23:10

Holky a on teda i sám při vaření míchá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
24.12.19 01:52

@Králičice okatá jj proto jsem si koupila :palec:

• Nahlásit