Keramická pánev z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 28.11.18 21:01
Keramická pánev z Lidlu

Ahoj, uvažuju o koupi této keramické pánve. Jaké máte zkušenosti prosím? Děkuji. :kytka:

Reakce:
K82
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 4 inzeráty 28.11.18 21:21

mela jsem,vyhodila jsem min tyden po cca roce a pul.oderky hned,nijak extra neprilnava a pak uz se i prepalovala.

ugluk
Hvězda diskuse 44192 příspěvků 28.11.18 21:38

S lidlovou zkušenost nemám, ale prošlo mi rukama asi pět keramických pánví od hodně levné až po hodně drahou a všecko to vyšlo nastejno. Zpočátku super, krásně nepřilnavé, starala jsem se o to vzorně, zahřívala jen na nízký stupeň, myla houbičkou v ruce… a cca po roce nadšení opadlo společně se ztrátou nepřilnavosti a nevyčistitelností. Takže tipuju, že Lidl nebude výjimkou.

Aduš8
Závislačka 3034 příspěvků 28.11.18 22:06

Keramiku už nikdy žádnou, nedám dopustit na starou dobrou teflonku!

pet p
Kecalka 107 příspěvků 29.11.18 13:20

@ugluk A pokračuješ s keramickými pánvemi dál nebo používáš jinou? Chtěla bych teď vyzkoušet jinou než teflonovou.

ugluk
Hvězda diskuse 44192 příspěvků 29.11.18 13:23

@pet p no, zatím ještě točím dvě poslední, co nejsou komplet na odpis, radši bych něco „zdravějšího“ než teflon, ale zatím jsem nic pořádnýho neobjevila. Keramika je super, ale dost rychle mi odchází, u nerezu mě štve čištění…

pet p
Kecalka 107 příspěvků 29.11.18 13:30

@ugluk No tak to vidím úplně stejně. Někdo si chválí litinu, ale do toho se mi moc nechce.

Genovesa
Extra třída :D 11242 příspěvků 29.11.18 20:22

@ugluk Jj, proto nechci teflon. Objednám tu z lidlu, ono v poslední době mě silně zklamaly i tefal pánve. V bezchybném stavu taky nevydržely dýl než rok. No a radši poškrábanou keramiku, než škráblý teflon.

ugluk
Hvězda diskuse 44192 příspěvků 29.11.18 20:27

@Genovesa já mám tefalky dvě (nějaký spešl název povrchu, ale v podstatě je to furt teflon, že) a dobrý, ty drží, nepřipalují, myju v myčce… Ale tu Lidl bych klidně zkusila, asi to bude podobný jak jiný, ale aspoň to tam nestojí moc peněz :) Kdysi jsem dostala něco asi za osmnáct stovek a vydrželo to stejně jako nějaká z Kika za tři stovky, ta se ale pak aspoň vyhazovala s lehčím srdcem :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >