Reklama

Keramické zubní fazety

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 08.05.18 20:56
keramicke zubni fazety

Ahoj, mate nekdo zubni keramicke fazety?
Kolik jich mate, kolik vas staly a jak dobre vam drzi? Dekuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:59

Mela jsem jednu na prednim zubu. Spadla mi asi 5×, i ruzne v zahranici, yko to peklo. Zubarka si objednavala ruzna lepidla, byla to draha sranda a nakonec jsem skoncilans korunkou. Za me uz nikdy vice.

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 08.05.18 21:01
@Anonymní píše:
Mela jsem jednu na prednim zubu. Spadla mi asi 5×, i ruzne v zahranici, yko to peklo. Zubarka si objednavala ruzna lepidla, byla to draha sranda a nakonec jsem skoncilans korunkou. Za me uz nikdy vice.

Aha, dost nepekna zkusenost.
Jak je to dlouho a kolik stala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 21:05
@nataliekovaro­va37 píše:
Aha, dost nepekna zkusenost.
Jak je to dlouho a kolik stala?

Je to uz asi 10 let. Cenu si nepamatuju. Jen vim, ze me zubarka premluvila, jak to je uzasne reseni a pak objednavala ta nejlepsi lepidla z Japonska a tvrdila, ze jsou drazsi nez ta fazeta. Hrozne sem si s tim uzila.

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 08.05.18 21:13
@Anonymní píše:
Je to uz asi 10 let. Cenu si nepamatuju. Jen vim, ze me zubarka premluvila, jak to je uzasne reseni a pak objednavala ta nejlepsi lepidla z Japonska a tvrdila, ze jsou drazsi nez ta fazeta. Hrozne sem si s tim uzila.

Ach joo, to me mrzi ale diky za sdeleni zkusenosti.

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 11.05.18 17:22

Nikdo dalsi nema zkusenost?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama