Keratin Exclusive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
a12
Hvězda diskuse 35162 příspěvků 30.10.14 21:09
Keratin Exclusive

Ahoj holky, vyzkousela jste nektera pripravek Keratin Exclusive? Je urcen k domacimu pouziti, funguje? Diky za zkusenosti :kytka:

Reakce:
Zuzka951357
Nováček 1 příspěvek 11.03.15 12:04

Dobrý den, já ho používám už asi dva měsíce a objednávala jsem ho i sestře a jsme obě spokojené. Používám ho 2× týdně po umytí a vlasy mně vydrží déle rovné a vypadají zdravěji. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.15 18:11
Keratin Exclusive

Dobrý den,
před pár dny me na facebooku zaujal keratin exclusive jelikož je na bazi brazilského keratinu.Na brazilský keratin jsem chtela už dlouho, ale připadá mi velmi zbytečné dát 2000,– když vám to vydrží jen 3 mesíce a proto sem si koupila keartin exclusive. Mám velmi kudrnaté a husté vlasy a také roztřepené konečky a celkově velmi hrubé vlasy :,( a proto sem se rozhodlo pro keratin exclusive :). Dnes sem ho použila byla to velmi velká zmena, ale porad jsem mela roztrepené konečky vlasy sice mám hebčí a lesklé ale i po narovnání mé vlasy zustali pořád velmi nepekné a hrubé. Poradíte mi. :nevim: nepoužívam to třeba spatne nebo je to tím že sem to použila poprvé?… předem dekuji za vase odpovedi :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >