KET - biochemické těhu, jít hned do dalšího?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:41
KET-biochemicke tehu, jit hned do dalsiho?

Ahoj, potrebuji poradit. Tento cyklus jsem podstoupila KET embrya, bohuzel je z toho biochemicke tehotenstvi. Porad se rozmyslim, jestli jit hned pro dalsiho mrazacka nebo pockat? Ma nekdo zkusenost? :andel:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6613 příspěvků 11.10.18 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebuji poradit. Tento cyklus jsem podstoupila KET embrya, bohuzel je z toho biochemicke tehotenstvi. Porad se rozmyslim, jestli jit hned pro dalsiho mrazacka nebo pockat? Ma nekdo zkusenost? :andel:

A co ti řekl doktor ?

1mila2
Kecalka 399 příspěvků 11.10.18 13:56

Mela jsem biochemko z ET a hned dalsi mesic jsem sla do KETu. Doktor nerikal nic. Nekteri doktori se priklani k pauze a nekteri by to tam sazeli furt pryc :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:27

@1mila2 a podaril se ket? Ano to mas pravdu, proto furt premyslim :nevim:

1mila2
Kecalka 399 příspěvků 11.10.18 17:19

Jj, podaril a mame zdravou holcicku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:20

@1mila2 to rada slysim :hug: :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >