Reklama

KET - biochemické těhu, jít hned do dalšího?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:41
KET-biochemicke tehu, jit hned do dalsiho?

Ahoj, potrebuji poradit. Tento cyklus jsem podstoupila KET embrya, bohuzel je z toho biochemicke tehotenstvi. Porad se rozmyslim, jestli jit hned pro dalsiho mrazacka nebo pockat? Ma nekdo zkusenost? :andel:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 11.10.18 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebuji poradit. Tento cyklus jsem podstoupila KET embrya, bohuzel je z toho biochemicke tehotenstvi. Porad se rozmyslim, jestli jit hned pro dalsiho mrazacka nebo pockat? Ma nekdo zkusenost? :andel:

A co ti řekl doktor ?

1mila2
Kecalka 315 příspěvků 11.10.18 13:56

Mela jsem biochemko z ET a hned dalsi mesic jsem sla do KETu. Doktor nerikal nic. Nekteri doktori se priklani k pauze a nekteri by to tam sazeli furt pryc :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:27

@1mila2 a podaril se ket? Ano to mas pravdu, proto furt premyslim :nevim:

1mila2
Kecalka 315 příspěvků 11.10.18 17:19

Jj, podaril a mame zdravou holcicku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:20

@1mila2 to rada slysim :hug: :andel:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >