KET březen 2020

Napsat příspěvek
48
26.3.20 12:49

@hakna parada :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 13:00

@hakna no a já byla na KET 14.3 :) to jsme skoro stejně… zítra jestli se mi neozvou tak tam zavolám, už chci mít tu krev taky za sebou :roll: jinak stím jídlem jsem na to stejně, nechutenstvi…tak asi to k tomu patří :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 07:28

Dobré ráno, tak jsem dneska volala do CAR a na krev + ultrazvuk mám přijít až ve čtvrtek :nevim: tak doufám, že to rychlé uteče a bude všechno v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
27.3.20 08:47

@Wenndy..88 Určitě bude :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
27.3.20 15:47

Jak jak se citite tehulky? Ja krom unavy vse v pohode :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
27.3.20 16:11

@Barbi33 Čauky, únava mě taky dostala :mrgreen: Chvilkama je mi dost šoufl a taky nemám na nic chuť..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 16:25

Já se cítím pořád stejně, žádný těhotenství na sobě nepozoruju :nevim: akorát prsa pobolivaji…jinak vuuubec nic. I ta chuť k jídlu se mi vrátila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
27.3.20 17:03

@Monea @Wenndy..88 ja na sobe taky nic nepozoruju. Az na to, ze vstavam na obed a ted uz padam na hubu :joy: :see_no_evil:. Jdu na vysetreni az 8meho, tak mam celkem nervy, at je vse ok. Ani me nevolali na krev a poliklinika u nas je uzavrena :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
27.3.20 17:04

@Barbi33 ahojky, ja trpim nespavosti a poboliva me porad podbrisek…obzvlast, kdyz neco delam, ale pomuze ihned, kdyz si lehnu :nevim:
Uz se nemuzu dockat az pujdu na utz :D

Jo a taky tepim nechutenstvim a nevolnosti lehkou, ale az odpoledne po 14hod :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 17:39

@Barbi33 a ty už si byla na krvi? A kdy si vlastně byla na KET? Já jdu až 2.4 na krev a UZV. Nevím jak to vydrzim :? Mám obrovský strach…a to jsem si říkala jak budu šťastná, když najdu dvě čárky… šťastná teda jsem, ale ten strach aby to všechno bylo tak jak má být je hrozný :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
27.3.20 18:32

@peta1003 tak to ja spim i za tebe :joy: :see_no_evil: :joy: :see_no_evil:. Dnes me pred 11 dopoledne budil postak a byl prekvapeny :joy: :joy: :sunglasses:. A od 4 uz zase lezim. A chut taky na nic nemam :((. Muj pekl honzovi buchty a nutellovy zavin a za normalnich okolnosti bych se umlatila o to a ted nic :see_no_evil: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
27.3.20 18:35

@Wenndy..88 byla jsem 11.3 na ket a na vysetreni kam jit az 8.4. Na krev a vse…no to je neco na me. Snazim se myslet pozitivne no:see_no_evil: :joy:. Joo…jsou to stresy, aby vse dobre dopadlo. MUSI ♡

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
27.3.20 19:10

@Barbi33 tak to spani ti vazne zavidim, protoze tu nudu bych potrebovala zabit nejak :lol: ani uz to jidlo me nebavi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
27.3.20 19:40

@peta1003 ja do pozitivniho testu trpela nespavosti a ted obrat a spim i ve stoje :rolling_eyes: :joy: :joy:. Tahle doba nepreje nespavosti:joy: :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
27.3.20 20:31

Ja jsem silene unavena, vse me vysili a v noci mam silene barevne sci-fi sny a ráno se probouzim uplne znicena. Dnes mi bylo spatne uz kdyz jsem varila, pach cibule. To to pekne zacina :D Krev mam pozitivni, ale sestricka mi nechtela rict kolik jednotek, ze to muze jen lekarka a ta uz sla domu. Az do potvrzeneho srdicka mam strach se radovat, aby bylo vse na svem miste…Opatrujte se :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama