KET CAR- fakultní nemocnice Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzik00
Povídálka 37 příspěvků 08.03.18 05:27
KET CAR- fakultní nemocnice Olomouc

Ahoj, chtela jsem se zeptat, zda někdo podstoupil po nezdařeném IVF ve fnol KET? Jsem zmatená z toho kdy volat a kdy bude samotné KET a jestli jste byli na nemocenske kvůli toho od kdy a jak dlouho Vás doma nechali. Už začínám být nervozní :(, čeká nás to koncem března. moc všem děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Terka46
Stálice 59 příspěvků 08.03.18 09:22

@Zuzik00 ahoj já měla na konci ledna prvni Ivf. Embryjko se chytlo ale potom mi slo hcg dolů takže to nedopadlo. Měla jsem cyklus pauzu a teď čekám na KET s začátkem ms začínám užívat léky co mám předepsané a po 10-12 dnech mám dojít na utz kde mi snad řeknou termín. Na PN jsem od začátku stimulace prvního IVF nechtěla jsem ji nyní přerušovat tak mě převedli ke své gynekolozce u které zůstanu vedená i po dobu KETu :kytka:

Zuzik00
Povídálka 37 příspěvků 08.03.18 09:29

@Terka46 no Ja prve po prvním nezdarenem pokusu IVF musela do práce a teď jsem byla na dalším postupu. První den mám volat a objednat se na 10-12 den na ultrazvuk. Opět mi dali tabletky, ale nevím který den po ultrazvuku bude to KET. Na nemocenskou chci jit Urcite, vim ze ji daji v den Ketu, ale píšou tam, ze na 14 dni což se mi zda málo. U ivf byla až do prokázání ❤️. chodis přímo do Olomouce na fnol? Ještě uvažují jestli zajít za gynekologem a jestli by mi ji nenapsal on :-(

Zuzik00
Povídálka 37 příspěvků 08.03.18 09:30

@Terka46 mi teda řekli 2 cykly pauzu, ale jdeme po 5ti cyklech na první KET

Terka46
Stálice 59 příspěvků 08.03.18 09:33

@Zuzik00 ano chodím přímo tam. Čekám teď na ms kterou očekávám cca 20. Takže budeme mít podobný termín :) já bych řekla že ti ji určitě nechají do prokázání a v případě pozitivního testu by snad měli PN nechat.. já osobně bych na ní chtěla zůstat po celou dobu těhu..

Zuzik00
Povídálka 37 příspěvků 08.03.18 09:35

@Terka46 Jj Presne. Po prvním pokusu a když vim co mě čeká, chci přejít take na PN po celou dobu. Vim, ze je to asi moc se tak hlídat, ale stres v práci mi nedělá Dobre. :( mi to take vychazi na konec března. Byla jsem teď objednána k dr. Vodičkovi, ale byla tam nějaká nová doktorka Lattova a přišla mi zmatena :D

Terka46
Stálice 59 příspěvků 08.03.18 09:36

@Zuzik00 ono každý říká s tou pauzou neci jiného… na internetu zas hodně píšou co nejdřív když se to chytlo dokud je to tělo,,pohnojene,,

Zuzik00
Povídálka 37 příspěvků 08.03.18 09:37

@Terka46 to ano, Ja hlavně potrebovala vydělat penize, není to úplně levná záležitost :zed:

Terka46
Stálice 59 příspěvků 08.03.18 09:39

@Zuzik00 můj názor je že to přehnané určitě není.. stojí nás to hodně peněz a hlavně nervů.. tak podle mě si zasloužíme klid doma.. :kytka:

Zuzik00
Povídálka 37 příspěvků 08.03.18 09:41

@Terka46 to s tebou úplně souhlasím :kytka: třeba se tam potkáme :)

Terka46
Stálice 59 příspěvků 08.03.18 09:51

@Zuzik00 napsala jsem ti zpravu :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama