KET duben 2020

5.5.20 21:12

KET duben 2020

Ahojky, 20.4.2020 jsem byla na prvním KETu. Už týden mam pozitivní test, ale nijak nesílí. Dnes, tedy 15.den od transferu 5 denního embrya jsem byla na krvi. Hodnota Hcg je 342. Doktor mě rekl, z krve je jasné, že jsem těhotná, za 14 dní jdu na UTZ. Me ta hodnota přijde nízká. Na starých diskusích bývají honoty kolem 1000-2000. Co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14968
13.5.20 13:31

Dobrý den,

vidím, že vám zde nikdo neodpověděl, doporučuji vám položit dotaz v naší poradně asistované reprodukce
Přeji vám hodně štěstí a krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.20 15:30

Hezký den děvčata, navazuji na můj první příspěvek, na který mi nikdo neodpověděl. Včera jsem byla na prvnim ultrazvuku po KET. Dle doktora 6+5 tt, byl tam vidět ale pouze zloutkovy vacek. Říkal že se mu zdá menší, ale ze uvidíme za týden. To uz bude rozhodující. Mám za sebou po 1.IUI samovolny potrat v 6tt, druhé IUI bez úspěchu. Pak dvakrát přirozené těhotenství, první 8tt ukonceno revizí, druhe opět 6tt SP. Pak jsme šli do IVF, to bez úspěchu, zbylo nam 5 nanuku. Ted mam tedy za sebou 1.KET, zatim úspěšný, ale výrazu doktora tomu moc nadějí nedávám. Máte nekdo zkušenosti po IVF nebo po KET s tim ze v tomto týdnu nebyla srdeční akce? Dekuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2702
27.6.20 21:14

@Kleopatra38 Ahoj,jak jsi dopadla, jestli se můžu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.20 20:12

@TER2312 Ahoj, zase špatně. Revize dělohy. Pořád jen slyším že se to stává a nikdo mi neni schopen říct proč. Přesto, že genetika, imunologie a spermio je v naprostém pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2702
28.6.20 21:02

@Kleopatra38 To je mi moc líto :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu