KET květen/červen 2021

535
2.6.21 15:40

KET květen/červen 2021

Ahoj :mavam:
Jsem dnes 6.den po KET a hledám nějakou duši, se kterou se budeme moct dělit o prožitky.
Hodně štěstí všem, které touží po těhotenství! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
223
2.6.21 16:10

Ahoj já jdu příští pátek na ket, dnes kontrolní ultrazvuk, prý vše v pořádku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
2.6.21 16:12

@Tamara86 ahoj :mavam: Super! Tak to jsou dobré zprávy! Hlavně ať vše pokračuje v pozitivním duchu! :kytka:
A kolikátý pokus je před tebou? Nativ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 19:17

Ahoj, já dnes byla na 1. ketu v nativu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.6.21 19:46

Ahojky tak jestli se můžu taky přidat, já byla na ketu včera…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 20:17

@hancaos ahojky,tak aspoň v tom nejsem sama..:-) v nativu nebo stimulovanem cyklu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.6.21 20:56

Tentokrát ve stimulovaném cyklu, naše 3IVF a 8 ket, ale poprvé vyšetřená embria, tak jsem zvědavá, jak to dopadne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
2.6.21 21:12

Ahojda holky, s dovolením bych se k vám přidala. Mě čeká 3.KET v pondělí 7.6. Je to moje 3. IVF, 6. transfer :roll: Tak doufám, že už by to tentokrát mohlo klapnout. Nejlépe nám všem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
2.6.21 21:23

@Tankaristka Ahoj :mavam: Tak to držím palce, ať pěkně hnízdí. Kdyžtak si dej ananas. Mělo by to prý podpořit uhnízdění :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
2.6.21 21:25

@hancaos Ahoj :mavam: Ať pěkně hnízdí! Taky zmíním, že ananas by měl podpořit hnízdění ;) Co já vím, ale člověk by zkusil kde co, aby se to povedlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
2.6.21 21:33

@Natao Ahoj :mavam: No tak to už toho máš za sebou taky dost :palec: Hodně štěstí! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
2.6.21 21:36

To čekání je nejtěžší :think: Snažím se s testováním vydržet až na období, kdy mám termín MS… Doufám, že nepřijde a budu se moct radovat z pozitivního tt :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
2.6.21 21:37

@ptacek86 Děkuji :* Ty už bys mohla skoro testovat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
2.6.21 21:52

@ptacek86 A kdypak mas termín očekávané MS? Snad nedorazí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
2.6.21 22:10

:mrgreen: @Natao no v zásadě bych asi mohla :palec:, ale nechci na to spěchat. Při 1.IVF(jeden transfer) jsem testovala brzy a měla jsem pozitivní tt a pak v termínu MS to odešlo, takže nakonec biochemické těhotenství. Při 2.IVF(jeden transfer) jsem se celou dobu testovala a nic. Ze 3.IVF (jeden transfer) mám syna (test 12.den od ET) :srdce: a měli jsme ještě jednoho sněhuláčka, který je teď, moc doufám úspěšně u mě. Termín vychází na zhruba +/-1 den 7.6. :andel: Jsem pořád hladová, sem tam mám trochu pocity jako na MS a trochu únava. Ale to asi může dělat i Gynprodyl, který mi nasadili :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat