KET poté, co se se mnou rozešel muž?

4235
19.7.15 18:30

KET po tom, co se se mnou muž rozešel

Ahoj holky, mozna me znáte z jiných diskuzi, mozna znáte me deníčky…

Aktuálne si hledám podnájem. Odcházím od manzela, ktery uz se mnou nechce dal byt…
Boli to, ale co mohu delat…

Poslední dny me vsak trápí jedna vec a nevim, zda se ho mam na to zeptat. Po 2.ivf nam zůstalo jeste 5 mrazáku. Pribehlo jen 1.et, a to jen pred nedávnem. Prijde mi, ze s tímto pokusem se udělalo to nejlepsi, ale manzel uz nejak na ketka nedokázal cekat.
Je mi tech embryí ale neskutečné líto. Tolik jsem toho podstoupila…
Přemýšlím se manžela zeptat, zda by mi podepsal papíry na ket. Bez nároku na výživné či jakékoliv jine potíže…
Neříkám, ze si sem 100% Jista na to jit. Chtela bych si nasetrit, abych pripadne dítě utahla. Taky muzu někoho potkat. Ale měsíce treba poplynou a ja za pul roku nebo za rok nebo i driv zjistím, ze dítě chci i za předpokladu, ze budu na nej sama. Asi bych se vratila na mateřskou k rodičům a pak sla co nejdříve do prace…pomohli by…
Je mi líto, ze nevim, zda ten mrnous co tam nekde čeká neni ten, co by u me zůstal…ta nejistota me nicí. To, ze treba uz tu pravou lásku nepotkáme a budu bez děti…
Kdyz to nedopadne tak budu vedet, ze to tak melo byt, a kdyz dopadne tak budu jistě velmi šťastná…

Zažila jste to některá? Jak jsi to sama zvládla? Jak ses muze zeptala? Udělala bys pripadne stejne rozhodnuti, kdybys mohla vrátit cas???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51951
19.7.15 18:40

@monika m no podpis se souhlasem musíš mít, nejspíš asi nepodepíše? vždyt by to bylo jeho dítě, to myslíš že by o dítě neměl zájem? Já tě chápu že tě to mrzí když je šance na miminko ale s někym s kym se rozvádim je to šílené :( neni spíš šance spolu zůstat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
19.7.15 18:41

Jeste dodám, ze pokaždé, kdyz někomu povim, ze odcházím a vi o ivf, tak je to to prvni ma co se me zeptá…
Zda manzel podepíše transfer…
Tim vic to ve me hlodá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
19.7.15 18:44

@Markéta80 nevim, chodíme doporadny, ale nikam to moc nevede…
Přizná jen to, ze treba za pul roku odluky me bude chtít zpět…
Ale kdo vi co bude za pul roku…
Taky mi fakt hodne ublížil, mela bych mu co odpouštět…kdo vi, zda bych odpustila a jeste ho chtela…

Sice spolu tráví me cas, ale…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51951
19.7.15 18:51

@monika m záleží co se stalo a pokazilo ve vztahu. jenže i když bude souhlasit tak vás dítě prostě spojí na vždy a myslíš že by se dítěte vzdal? Co když ne a nakonec se o dítě budete přetahovat :?. je to prostě složité no, třeba na to kývne ale chce to probrat když by to vyšlo co dál :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
19.7.15 18:59

@Markéta80 no ti je jasny, proto tu hledám zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51951
19.7.15 19:06

@monika m a ty sama bys chtěla mít s nim ted dítě? pokud ano tak se ho zeptej za jakých podmínek by byl ochotný pokud rovnou neřekne že prostě nechce a uvidíš ;) Ale chlapi tohle mají jinak a ve většině případů by nechtěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
19.7.15 19:11

@Markéta80 to prave nevim…uvazuju o možnostech… Zjišťuji informace…
On hlavne nechce mit zodpovědnost, tak kdo vi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
19.7.15 19:11

Je tu prosim nekdo takovy? S konkrétní zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51951
19.7.15 19:16

@monika m :? tak nezbývá než s eho zeptat, ale zase pak sama s dítětem a vlastně on v rodném listě by byl vid. Takže kdyby jsi pak žádala o nějaké příspěvky tak budou asi chtít aby jsi měla alimenty :roll:. je to velké rozhodnutí tak uvidíš co řekne manžel ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63937
19.7.15 19:20

Zkušenost nemám. Jen že nejde nežádat o alimenty. otec by byl v tomto případě jasný. Alimenty jsou pro dítě, ne pro matku a nemůžeš se jich jen tak svévolně vzdát a nechtít je, to je v neprospěch dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
19.7.15 19:25

Holky ja myslim, ze by se to dalo udelat…

Dekuju, ze píšete, ale ja bych opravdu rada slyšela, zda to nekdo nekdy udělal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3267
19.7.15 19:49

Kamaradka byla ve stejne situaci a rozhodla se do toho jit a zkusit to sama - ted uz ma rocni holcicku a byvaly manzel ma desetimesicniho chlapecka s novou partnerkou :-). Zpocatku ji s holcickou pomahal, nakoupil apod, ted uz moc ne. Ale ona do toho sla s tim, ze po nem nic nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.15 19:55

Já zrovna resim likvidaci embryí po rozchodu. Sice jsem embrya obrecela, ale jiné řešení nevidím.

• Citovat
  • Nahlásit
4235
19.7.15 20:16

@vertigo fakt jo…
A nevis vic?
A kdxz ji pomáhal tsk ze se nechtel i vrátít… To koukám

Jsko jinsk si ale Pospíšil chlapec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek