Ket s Crinone gelem- zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 26.10.18 08:25
Ket s crinone gelem- zkušenosti

Ahoj holky. Tak mně čeká příští měsíc ket. V přirozeném cyklu, jen s crinone gelem a pak ovitrell. Ten gel by měl nahradit utros. Jen jsem se zmínila že mi trochu vytékal a tak mi Dr dala ten gel. Nijak jsem s ním ale moc zkušeností nevycetla. Mame jen jedno embrijko po genetice tak doufám… Můžete se podělit o zkušenosti s gelem, ketem v nativu, případně poradit, co mohu udělat, abych podpořila chycení prtouse? Děkuju za rady a zkušenosti :kytka:

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 26.10.18 10:26

Měla jsem KET s Crinone, brala jsem k tomu ještě teda Estrofem. A jako je to fuj, nevytékal vůbec, takže jsem ho druhý den večer dostávala ven ve sprše, protože mi to přišlo divné, aby se to ve mně hromadilo. ALE taky nám po PGD zůstalo jen jedno jediné embryjko a jsem ve 28. týdnu, takže paráda a to je hlavní :D Jinak já po zavedení utíkala na zkoušku do školy, takže stres a panika. Potom 60 km dlouhá cesta autem z Prahy, kdy nás na dálnici málem sejmul nějaký idiot, takže další stres. Takže jestli se to má chytnout, tak se to chytne, vůbec se toho neboj ;) jo a v prvním trimestru jsem často špinila a nic to nebylo, takže toho se případně taky nelekej. I bolesti břicha jsou normální. A dporučuji alespoň na těch prvních čtrnáct dní mít neschopenku, já jí pro svůj vlastní klid měla. A zpětně už bych se do práce ani nevracela, to byla chyba, pak jsem se pořád bála abych o ní nepřišla.

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 26.10.18 10:31

@Serpentini moc děkuju za reakci, podporu a přeju ať je vše v pořádku a máš zdravé mimco v naruci. Tak já budu doufat, že budu mít stesti jako ty :)
Asi je důležité, aby se to třeba ráno vstřebalo a pak to holt třeba večer vyndám :roll:
Hlavně aby to mělo efekt, jaký to má mít :)

Klarie K
Nováček 2 příspěvky 30.10.18 12:56

Ahoj děvčata, mám dotaz ohledně Crinone. Dnes je to 18 den co užívám Crinone. Dnes je to i 13. den od KET. Hrudky ze mě vypadavali málo kdy a když už, tak bílé. Jenže včera dopoledne ze mě toho vypadavalo fakt hodně a byly nahnědlé né bílé. Ale nezašpinila jsem ani nezakrvácela. A večer jsem měla dost silnější MS bolesti. Dnes zas vše ok. Toaletní papír sněhově bílý i vložka. Je to teda normální s těma hrudkama Crinone že byly hnědé?

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 30.10.18 17:55

@Klarie K ahoj ráda bych poradila ale taky čekám, zda se někdo ozve. Dost mám z toho gelu obavy, právě kvůli tomu, co píšeš :zed:
Držím palce při ketu, už víš jak jsi dopadla?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 30.10.18 18:11

Tak já tím svým špiněním myslela právě ten Crinone do hněda ;) A je to úplně normální. Já tehdy projížděla spousty stránek v angličtině o Crinone, protože jsem o tom v češtině nemohla nic najít a dělá to tak snad každé holce. I jsem ho asi dvakrát měla do růžova a jsem ve 28. týdnu, takže klid :palec:

Klarie K
Nováček 2 příspěvky 30.10.18 18:47

Mě to nedopadlo dobře ???? zítra mám krev na hcg, ale dnes už jsem dostala silnou ms. Takže me Crinone nepomohl????

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 30.10.18 19:35

@Serpentini právě že o tom gelu toho moc nikde vyčíst nejdr, zvláštní… Každopádně prima že to klaplo :palec:
@Klarie K tak to mne noc mrzí. Držím palce do dalšího boje a posílám sílu :hug:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 30.10.18 19:57

Hele, kdyžtak zkus spíš zahraniční stránky v angličtině. Tam jsem právě i něco našla. ;)
@Klarie K To mě mrzí, bohužel když to má dopadnout tak to dopadne, když nemá tak nedopadne. Tohle je prostě hodně o náhodě, neexistuje nic čím jsi to mohla ovlivnit :srdce:

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 30.10.18 20:26

@Serpentini děkuju mrknu, snad něco vyctu. :P

suzka1
Stálice 51 příspěvků 08.11.18 09:15

Ahoj holky,ja jsem crinone taky jednu dobu pouzivala. Vyhoda je,ze staci gel zavest jen jednou denne oproti utrousi,kdy musite 3× denne (aspon ja to tak mela),ale denne jsem to musela vece ve sprse vyndavat a prijde mi hrozny,jak se to cele nevsakne do tela. Ja jsem se toho drobet bala,neprijde mi dobre,aby se ve me neco takhle „usazovalo“. A mela jsem to hnede a vzdycky. Ale utrous taky spinil,ale mela jsem z toho lepsi pocit,ze se nic neusazuje. Kazdopadne ucinek ma crinone a utrogestan stejny,crinone je tedy jen o dost drazsi.

Virgina123
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 08.11.18 10:42

@suzka1 moc díky za reakci.
Tak snad to bude ok, holt budu vyndavat :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >