KET Únor/březen 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1177
23.2.22 17:55

KET Únor/březen 2022

Ahoj holky, zakládám tuhle diskuzi ať se můžeme vzájemně podpořit. Já jsem dneska pátý den po našem čtvrtém transferu. Mám hroznou chuť udělat si test…
Je někdo v podobné situaci - po transferu či před transferem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1069
23.2.22 18:34

Ahoj, já jdu v sobotu na první ET a mám strach že to nevyjde, tak přeji hodně štěstí, kolika denní embryjko ti zavedli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
23.2.22 18:36

@quanavera Ahoj, přeji ať vyjde hned první transfer. Zaváděli jsme dvě pětidenní blastocysty. Vy budete zavádět kolika denní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
23.2.22 18:50

@Lira123 V pondělí bylo opu, odebrali mi 9 vajíček, v úterý jsem volala s embryolozkou a 7 se podařilo oplodnit darcem, v pátek mám volat co a jak, nejspíš ET v sobotu to bude těch pět dni. Jinak znám se taky by mě to nutilo testovat, určitě nevydržím dýl jak 5 dní :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
23.2.22 18:56

@quanavera Já už nevydržela a udělala, ale k ničemu - nebylo to z ranní moci ale večerní a ještě k tomu jsem před 12 dny píchala ovitrelle. Něco jsem tam vykoukala, ale těžko říct jestli je to ryska, nebo zbytek ovitrelle a nebo začínají trhu🙈.
Tak snad to všechna embryjka do pátku zvládnou 💪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
23.2.22 19:21

@Lira123 tak ukaa testik jestli ho máš vyfocený, to už by nemusel být ovitrell po 12 dnech;).No také doufám že něco zbyde a i na mrazák :D abych se pak moc neupinala k tomu jednomu pokusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
23.2.22 19:56

@quanavera vyfotit by to snad ani nešlo 🤣. Zítra zkusím vyfotit. My měli dohromady 9 mrazacku, když tenhle pokus nevyjde tak už máme jen 3 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
23.2.22 20:07

@Lira123 to mas hodně mrazacku, já budu ráda za půlku:D.To musí teď už vyjit a zítra se těším na testik :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
23.2.22 20:15

@quanavera No já doufám, už tolik pokusu k ničemu.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.22 08:48

Ahoj. Já jdu na ket v březnu. Bude to třetí ket. Měla jsem jeden neúspěšný ET, pak úspěšný KET - z toho máme dítě. Pak jeden neúspěšný KET v lednu a teď jdu znova. Doufám, že to vyjde. Ještě mám 3 mrazacky :). Ale už to tolikrát zkoušet nebudu. Tohle bude poslední pokus. Všem přeju moc štěstí :srdce:!

• Citovat
  • Nahlásit
1069
25.2.22 14:04

@Lira123 ahoj tak jak si na tom? Mě zbyly 3 bojovníci, to nej mi zítra zavedou a uvidí se zda se bude mrazit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
25.2.22 14:30
@quanavera Ahoj, u mě bohužel nejspíš zase neúspěch, 7. den už by na testu mělo něco málo být :nevim:
Takže musím nabrat sílu na další pokusy.
Tobě přeji, až se zadari hned na poprvé :srdce:
@Anonymní píše:
Ahoj. Já jdu na ket v březnu. Bude to třetí ket. Měla jsem jeden neúspěšný ET, pak úspěšný KET - z toho máme dítě. Pak jeden neúspěšný KET v lednu a teď jdu znova. Doufám, že to vyjde. Ještě mám 3 mrazacky :). Ale už to tolikrát zkoušet nebudu. Tohle bude poslední pokus. Všem přeju moc štěstí :srdce:!

Tak snad se zadari 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
25.2.22 14:43

@Lira123 to ještě určitě nevzdávej, může se objevit později. Jinak jsem nervní, přála bych si ještě ty dva mrazacky.Budu doufat že to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
25.2.22 14:48

@quanavera Určitě vydrží! Ale nebudou potřeba, protože to vyjde hned na poprvé 💪 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.22 17:24

Zdravím, já mám před prvním KET, ET předtím nevyšel, musela jsem se hodně držet, abych testovala až 14.den, no nakonec jsem to vydržela jen do 12.dne po transferu.. další pokus jsem měla mít teď v únoru, bohužel u me není nic snadné :mrgreen: tak se vše odložilo o měsíc :oops:
Držím vám palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat