Ket v nativu a domácí snažení

Anonymní
6.5.20 15:54

Ket v nativu a domaci snazeni

Ahoj vsem, mam dotaz, vcera jsem byla v car na utz kvuli ket v nativu, byl to 12 DC a folik byl 19mm a sliznice 7,9mm. Dnes vecer si mam pichnout Ovitrelle. Chteli bysme zkusit jeste sami doma, ale nevim, kdy zkusit, zda uz dnes vecer nebo az zitra? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2828
6.5.20 16:08

Jako, ze bys pak na KET nesla? Ja mela KET v nativnim cyklu a teda my jsme se spis tomu vyhybali :think: jinak teda zkusit dnes, zitra a pozitri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 16:36

@Melodie91 ne, na ket pujdu, ale cetla jsem, ze ket v nativu hned napoprve nema moc sanci na uspech, tak to chceme zkusit jeste sami doma, ze by vyslo aspon to. A Tobe ket v nativu vysel hned napoprve?

• Citovat
  • Nahlásit
2828
6.5.20 16:44
@Anonymní píše:
@Melodie91 ne, na ket pujdu, ale cetla jsem, ze ket v nativu hned napoprve nema moc sanci na uspech, tak to chceme zkusit jeste sami doma, ze by vyslo aspon to. A Tobe ket v nativu vysel hned napoprve?

No ja nevim, jestli by pak treba nehrozilo vicecetne tehu :think:… aha, to jsem nikde necetla, nam to vyslo na poprve, ja byla prave rada, ze jsem to mela v nativnim a nemusela brat zadne dalsi hormony..ja vzdy myslela prave, ze v nativu to je nejlepsi, ze prirozene vyroste sliznice a clovek ma prirozene svoji ovulaci…nez kdyz ma zena problemy a ovulace a rust sliznice se musi vyvolavat leky :think: tak jako logicky mi to prijde lepsi.. drzim palce kazdopadne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
6.5.20 16:56
@Anonymní píše:

Hale ja sem po prvním Ket sice stimulovánej ale jsem ted 28tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6971
6.5.20 17:03

Tak zitra az pozitri. Dnes je brzy, i kdyz to vyjit muze tez.
Pokud vim, meli byste se naopak chranit, muze vyjit oboji a budes cekat dvojcata. Pokud postupujes ivf, tak je ale mnohem vetsi sance, ze to vyjde pri KET nez normalne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
6.5.20 21:24

„@Melodie91“ oni pisou pokazde neco jineho, ale moje kamaradka byla na ketu nekolikrat a nikdy to nevyslo, doktor v car ji rekl, ze to je hlavne o vyscce sliznice a kvalitnim embryu. Je krasny, ze Tobe to vyslo hned napoprve :srdce:

Příspěvek upraven 06.05.20 v 21:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
6.5.20 21:26

@Srabek moc gratuluju a ze :srdce: Ti to preji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
7.5.20 11:09

@meloune moc děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
25.8.20 13:51

Holky, prave uvazuju nad tim stejnym, zda se pri ket nativ snazit i doma :wink: prece jen sance bude vyssi, minimalne budu vedet kdyz presne nastane ovulace. Pripadne vicecetne tehu by mi nevadilo :wink: jsou tam nejaka jina rizika? Jak to dopadlo vam ostatnim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 14:11

@Santalka urcite to zkus!!! Sance, ze vyjde oboji je dost miziva. My taky zkouseli i prirozene a stejne mame jen jedno mimi. Nevim jestli z ketu nebo z prirozeneho snazeni, ale predpokladam ze z ketu.

• Citovat
  • Nahlásit
22500
25.8.20 14:25
@Santalka píše:
Holky, prave uvazuju nad tim stejnym, zda se pri ket nativ snazit i doma :wink: prece jen sance bude vyssi, minimalne budu vedet kdyz presne nastane ovulace. Pripadne vicecetne tehu by mi nevadilo :wink: jsou tam nejaka jina rizika? Jak to dopadlo vam ostatnim?

Nám to rovnou zakázali. Týden bez sexu a další jen s kondomem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
25.8.20 14:46

@Janli
Z jakeho duvodu vam to zakazali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22500
25.8.20 14:52
@Santalka píše:
@Janli
Z jakeho duvodu vam to zakazali?

Neptala jsem se, názor lékaře - názor boží. Nicméně máme dítě na první dobrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
28.8.20 20:27

Nám nic nezakazali, ta pravděpodobnost je prý malá :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu