KET ve stimulovaném cyklu, dávat EmbryoGlue?

249
14.2.21 13:13

KET ve stimulovaném cyklu, dávat EmbryoGlue?

Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s KET ve stimulovaném cyklu, jestli připlácet za EmbryoGlue nebo ne? Doktorka říkala, že se šance zvyšují o 3%, někde uvádějí 10%. Jaké máte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
477
14.2.21 13:18

@Limetka2021 Ahoj, my jsme si ho připlatili a KET byl úspěšný, jsem ve 24 tt :srdce: Jestli tomu EmbryoGlue pomohlo ale nedokážu posoudit, jinou zkušenost nemáme. Dali jsme ho i proto, že to byl úplně první transfér (ET nebyl), takže jsme za samotný KET nic neplatili a zase jsme něco došetřili po tom velkém vydaji za IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2652
14.2.21 13:29

@Limetka2021 já ho měla 2×, a 2× se chytlo ale jestli to bylo tím fakt netuším bohužel to ani jednou nedopadlo, brzo bych měla mít snad další ket a určitě ho dám protože pak bych neměla výčitky že jsem pro to neudělala všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2966
14.2.21 13:31
@Limetka2021 píše:
Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s KET ve stimulovaném cyklu, jestli připlácet za EmbryoGlue nebo ne? Doktorka říkala, že se šance zvyšují o 3%, někde uvádějí 10%. Jaké máte zkušenosti?

Moje zkusensost je zadne EG a dite, EG a neuspesny transfer, ale z toho se neda rict VUBEC nic :) Osobni zkusenosti nikoho ti neporadi, protoze to, jestli to EmbryoGlue zabralo, nebo jsme proste meli stesti nebo smulu se fakt neda poznat. Ani kdyz nekomu nevyjdou 3 transfery a 4 s EmbryoGlue vyjde, tak ti to nic nerekne, jestli proste az 4. embryo bylo zivotaschopne, nebo receptvini sliznice nebo hralou malou roli EG. Ta uspesnot se opravdu uvadi nejakych 7% max, spis mene. Asi to neublizi, takze pokud vam jsou penize „jedno“ a chces mi klid, tak si ho dej, Jinak bych se na to vyprdla.
Nekdo doporucuje EG tem, co maji nizsi sliznici. Ale porad jsou to takove dohady…
take cekam, kdy si na nas zas sedne stesti a :srdce: (EG si davat nebudu )
Kazdopadne drzim palce, at KET vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13860
14.2.21 13:39

Nam doktorka rekla, ze to zvyšuje šance asi o 5%, stejně jako placebo. Tak jsem si radši dala ananas, ktery taky údajně pomaha :lol: A klaplo to. Kamaradce to několikrát nevyšlo a s EG jo, tezko říct. Jestli neřešíte peníze, tak dej na svuj pocit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
14.2.21 22:28

Děkuju vám :) ikdyž se nám teď výdaje úplně nehodí, tak si asi připlatíme.
@Ba-stet a ananas si baštila od kterého DC?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13860
14.2.21 22:41

@Limetka2021 To se tak tradovalo v naší ivf skupince, že jsou v tom nějaké enzymy, které napomáhají uhnízdění nebo co. Nejspíš pitomost, ale já si řekla, že 5% placeba taky dobré. Jedly jsme dva dny před KET a tři po. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2652
14.2.21 23:25

@Limetka2021 já zase jedla ananas 5 dní před transferem, někde jsem cetla za po to není dobré netuším jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat