Keto dieta - máte zkušenost?

1
6.5.20 15:13

Keto dieta - máte zkušenost?

Ahojte!
Viděla jsem, že už to tu bylo několikrát diskutované, ale máte zkušenosti s keto dietou? Chtěla bych docela rychle zhubnout a tak se rozhoduju, kteou koupit. Podle srovnání je *****- tak bych chtěla začít asi tam, ale nebráním se ani jiným eshopům, zas tak moc do toho nevidím. Potom samozřejmě přejít na Low Carb, ale nějak se začít musí :D
Máte prosím někdo zkušenost? :)
Děkuju!

edit adminem - smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3299
6.5.20 15:47

Já osobně tomuto sáčkovému nefandím, ale kolegyně dala dolů 6 kg za měsíc. Táhne jí na 50. Prý jí to i docela chutnalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
6.5.20 16:14

Kolega poprvé dal dolů 15kg, 20kg nabral do tří měsíců. Dietu opakuje asi co půl roku, pokaždé ale víc nabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24760
6.5.20 16:17

Já vyzkoušla před cca 2 lety a spokojenost, zhubla jsem úplně v klidu a bez pocitu hladu 10 kg za cca 6 neděl a zpět jsem nepřibrala, začala jsem se více hýbat a váha mi zustala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
782
6.5.20 16:35

Pred svatbou jsem s ketodiet rychle zhubla, mam hezke fotky :-D no uz to mam davno zpatky, nastrsti ne vic..ketodieta podle me funguje, ac nazory na jeji zdravotni dopady se ruzni, ale musi se dodrzovat prisne a po dosazeni planovane vahy se nesmi polevit a omezovat se clovek bude porad..da se drzet i bez sackovych produktu, ale je to narocnejsi na planovani a pripravu. Ja mela pripravky ketodiet, koktejly omelety, bramboraky a testoviny a chutnalo mi to docela, tycinky ujdou, kase a puding hnus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1602
6.5.20 17:43

A není prostě lepší změnit jídelníček a stravovat se s minimem (bez) sacharidů? Než řešit nějaký nesmysly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama