Ketodiet a zvýšený krevní tlak

7
19.2.20 12:28

Ketodiet a zvýšený krevní tlak

Ahoj, je tu nekdo komu se při držení ketodiety upravil zvýšený krevní tlak? Já mám tlak 150/100, nechci brát léky tak jsem se dohodla s dr že nejdřiv zkusím dietu a více sportu. Se už znám, mám to z toho že mám nadváhu, aktuálně mi zůstala po porodu. Měl jste někdo taky tak a po keto se to upravilo? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9475
19.2.20 12:55

Nemyslím si, že ketodieta ti upraví tlak. Je to dieta zaměřená na bílkoviny a zátěž na ledviny, takže bych se vůbec nedivila, kdyby se tlak zvýšil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
19.2.20 13:32

Na tlak je dash diet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
19.2.20 14:02

@Nave36 ketodieta by mohla snížit tlak, jenže není to dlouhodobá dieta, max 2-3 měsíce a nejprve by jsi se mla poradit, zda je tohle zrovna pro tebe a tvoje hodnoty vhodný způsob. Je to dost nápor.
Samozřejmě pokud chceš zhubnout, vynech pečivo, mouku, přílohy na minimum a zařaď hodně zeleniny, bílkovin, menší porce, hýbej se, choď..
A proč se bráníš lékům? Manžel má 1/2 prášku na vysoký tlak od 25let a ničemu mu to nebrání žít normálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 15:30

Mě ketodiet vůbec nepomohla, spíš naopak…za mě vyhozené peníze. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4206
19.2.20 17:21

Já měla ketodietu. Tlak jsem měla ok. Cítila jsem se skvele. Ale po 14ti dnech tlak na pravo pod žebrem. Nejdřív jen občas a pak ti bylo i při chůzi. Šla jsem k Dr. Odběry ok ale hraniccne zvětšená játra a Dr ní doporučil dietu ihned ukončit neboť při dalším užívání bych mohla mít malér. Dala jsem dolů 7kg. Po vysazení se vše hned vratilo zpět…a tlak zmizel. Být tebou na to kašlu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama