Kfc pracovní zkušenosti

Anonymní
3.1.20 15:16

Kfc pracovni zkusenosti

Ahoj maminky pracovali ste v kfc jaky s tim mate zkusenosti? A kolik jste si vydelali? Moc dekuji za odpoveď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.1.20 15:27
@Anonymní píše:
Ahoj maminky pracovali ste v kfc jaky s tim mate zkusenosti? A kolik jste si vydelali? Moc dekuji za odpoveď

Ahoj ja delam brigadu pri materske v kfc. Co presne te zajima?

• Citovat
  • Nahlásit
28051
3.1.20 15:37

Já myslím, že to bude mít každé jinak. Alespoň MC to tak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 16:03
@Anonymní píše:
Ahoj ja delam brigadu pri materske v kfc. Co presne te zajima?
kolik si tak vydelas a jak te to tam bavi?
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 16:25
@Anonymní píše:
kolik si tak vydelas a jak te to tam bavi?

Tak je to o zvyku clovek si tam nesedne celou sichtu ale da se zvyknout. Bavi, je to v pohode obcas si maknu, obcas je klid. Lidi nekteri super nekteri na facku jako vsude. To neresim. Super smeny muzi si zvolit jake chci podle situace. Vychazi v tomhle vstric. Vydelam si kolem 6 tisic ale chodim jen treba dvakrat trikrat tydne. A to mi vyhovuje.

• Citovat
  • Nahlásit
8181
3.1.20 18:06
@Anonymní píše:
Tak je to o zvyku clovek si tam nesedne celou sichtu ale da se zvyknout. Bavi, je to v pohode obcas si maknu, obcas je klid. Lidi nekteri super nekteri na facku jako vsude. To neresim. Super smeny muzi si zvolit jake chci podle situace. Vychazi v tomhle vstric. Vydelam si kolem 6 tisic ale chodim jen treba dvakrat trikrat tydne. A to mi vyhovuje.

prosím Tě, dáváš si tam jídlo nebo Ti to už leze i ušima a nic z rychlého občerstvení by sis nedala? Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 20:05
@bublinek píše:
prosím Tě, dáváš si tam jídlo nebo Ti to už leze i ušima a nic z rychlého občerstvení by sis nedala? Díky :kytka:

V pohode si tam jidlo dam. Ale neprehanim to :D Obed tam mam za 20 kc cokoliv si dam. A pri zaviracce se vyhazuje spousty masa tak beru domu davam pribuznym a doma to jime taky. Prijde mi to jako skoda vyhazovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat