KHS rada/odborný rada oddělení hygieny práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.6.22 14:34

KHS rada/odborný rada oddělení hygieny práce

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s prací na KHS na pozici rada/odborný rada oddělení hygieny práce? Jsem čerstvě po škole (VŠ - jakost potravin), jen jsem se zkusila přihlásit do VŘ a teď mne zvou na osobní pohovor. Nikde vlastně nebylo uvedeno, co se od pracovníka očekává.. A teď mi to vrtá hlavou, abych nebyla za „blbku“, protože je to dost mimo můj vystudovaný obor :D
Jde mi převážně o to co od pohovoru očekávat? Zda nějaké zkoušení ze zákonů atd.? A nebo jestli si budoucího zaměstnance KHS „vyškolí“?
Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
928
13.6.22 14:40
@Anonymní píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s prací na KHS na pozici rada/odborný rada oddělení hygieny práce? Jsem čerstvě po škole (VŠ - jakost potravin), jen jsem se zkusila přihlásit do VŘ a teď mne zvou na osobní pohovor. Nikde vlastně nebylo uvedeno, co se od pracovníka očekává.. A teď mi to vrtá hlavou, abych nebyla za „blbku“, protože je to dost mimo můj vystudovaný obor :D
Jde mi převážně o to co od pohovoru očekávat? Zda nějaké zkoušení ze zákonů atd.? A nebo jestli si budoucího zaměstnance KHS „vyškolí“?
Díky moc

Předpokládám, že tě zkoušet ze zákonů nebudou :D je možné že v začátcích budeš chodit s nějakým kolegou a ten tě zaučí, jinak ti ukážou, co vše bys měla umět, naučit se :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.22 14:43

@Meggiska Takže myslíš, že není problém, že nemám žádné zkušenosti a o hygieně práce nic moc nevím? Je možnost se to prostě doučit? :)

• Citovat
  • Nahlásit
928
13.6.22 14:46
@Anonymní píše:
@Meggiska Takže myslíš, že není problém, že nemám žádné zkušenosti a o hygieně práce nic moc nevím? Je možnost se to prostě doučit? :)

Všechno se dá naučit :) na tohle jsou zákony, vyhlášky, pravděpodobně budou mít nějaký mustr, podle kterého jdeš na kontrolu :) ze začátku to může vypadat jako hromada věcí, které se nedají naučit, ale když se v tom budeš pohybovat každý den, do té hlavy to naskáče samo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10538
13.6.22 14:59

Já bych si ty zákony trochu projela… jestli o tu práci stojíš měla by jsi mít aspoň trochu přehled…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10405
13.6.22 15:08

Přečti si alespoň nějaké zákony. Ze zkušenosti vím, že je chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
666
13.6.22 16:40
@Havlova píše:
Přečti si alespoň nějaké zákony. Ze zkušenosti vím, že je chtějí.

Bejvávalo, teď jsou rádi, že se jim vůbec někdo ozve a spíš se budou ptát, za jakých podmínek by slečna byla ochotná nastoupit. :)

Samozřejmě na zákony se kouknout může, ale jestli není zvyklá s tím pracovat, tak aby se nezamotala. Ne že by to teď nějak extra vadilo, fakt nejsou lidi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10405
13.6.22 16:46
@Tomie píše:
Bejvávalo, teď jsou rádi, že se jim vůbec někdo ozve a spíš se budou ptát, za jakých podmínek by slečna byla ochotná nastoupit. :)Samozřejmě na zákony se kouknout může, ale jestli není zvyklá s tím pracovat, tak aby se nezamotala. Ne že by to teď nějak extra vadilo, fakt nejsou lidi. :nevim:

U nás si zatím vybírají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.6.22 08:43

No já teda byla na pohovoru na stejné místo a zákony chtěli, pěkně mě tam z nich zkoušeli :D a to jsem tam byla tak před rokem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.6.22 19:30

@mellari
A jsi z oboru? Jak ti nabízeli finance? Zajímaly je vysloveně vyhlášky a limity? Nemám problém se „doučit“, ale spíš mne zajímá jestli to má vůbec cenu, jelikož jsem opravdu úplně mimo obor… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.6.22 09:10

@Baffyna no z oboru.. mam VŠ v oblasti hygieny (veterina), ale na hygienu práce se to úplně nevztahuje :D každopádně já se nadrtila zákony a vím, že fakt jeli hodně otázek právě ze zákonů. Finance mě tehdy jako holku po škole moc nezajimaly, potřebovala jsem místo, takže si už nepamatuju a nakonec jsem dostala pro mě lepší místo jinde :) Být tebou tak to určitě zkusím, podle mě je jim úplně jedno, co máš vystudovanyho, ale jak se predvedes na pohovoru. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
15.6.22 09:13

@mellari Já jsem právě absolutně mimo obor, mám VŠ ( Jakost potravin), takže se orientuju v zákonech, vyhláškách atd. co se týče potravin, HACCP, IFS aj. Ale hygienu práce jsem na škole neviděla ani z vlaku :D :D A vybrali tě nakonec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.6.22 09:32

@Baffyna ja jsem to na to tehdy koukla, naštěstí si zákony pamatuju, měli jsme jich hodně právě na škole, ale taky to pro mě bylo nové. Ano vybrali, ale odmítla jsem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat