KidKraft - kde v Praze k vidění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineMartinaCV
Echt Kelišová 8017 příspěvků 09.07.19 16:47
KidKraft - kde v Praze k vidění

Ahoj holky, pražandy.. je v Praze nějaký obchod, kde by byly k vidění výrobky KidKraftu? Jde mi o kuchyňky pro holčičky a vybavení kuchyněk, případně i jiné výrobky této značky. Vše vidím na netu, dost často i v neověřených eshopech, tam se mi utrácet nechce. :think:

Reakce:
amylon
Kecalka 312 příspěvků 09.07.19 17:30

KidKraft kupuju zásadně na Amazonu, jak nábytek, tak hračky. Promiň, ale nevím, co na tom chceš v nějakém showroomu vidět?

Echt Kelišová 8017 příspěvků 09.07.19 17:34
@amylon píše:
KidKraft kupuju zásadně na Amazonu, jak nábytek, tak hračky. Promiň, ale nevím, co na tom chceš v nějakém showroomu vidět?

Jedná se mi o barvu jedné kuchyňky - Prairie. Na netu je u ní několik fotek, od bílé barvy po žlutou.

amylon
Kecalka 312 příspěvků 09.07.19 17:39

No tak se v shopu zeptej, ne? Aspoň poznáš, jak komunikují. Jinak nám se stalo, že stolek měl trochu, malinko uštípnutý okraj, na reklamační fotku reagovali zasláním nového stolku :)

Echt Kelišová 8017 příspěvků 09.07.19 17:43
@amylon píše:
No tak se v shopu zeptej, ne? Aspoň poznáš, jak komunikují. Jinak nám se stalo, že stolek měl trochu, malinko uštípnutý okraj, na reklamační fotku reagovali zasláním nového stolku :)

Hele, tohle zvládnu i bez nápovědi a dopisování. Samozřejmě volám a ptám se, ale všichni mi odpovídají, že o dodavatele, který má být jediný v ČR, nemají v popisu uvedenou barvu a že to mají zabalené v kartónu a nevidí barvu live. Dívám se i na Amazon, mají ji taky, ale za stejnou cenu jako v ČR a samozřejmě na některých fotkách hnusná žlutobéžová a na jiných bílá, takže žádný posun. :nevim:

amylon
Kecalka 312 příspěvků 09.07.19 17:54

Jo, promiň, nechci Tvůj problém zlehčovat, pokud Ti ten smetanový odstín připadá hnusný, tak to máš fakt těžký. Oni to tam v diskusi řeší, jestli je to bílá nebo smetanová, ale nikomu to nepřipadá ošklivé. A KidKraft má obecně barvy pěkné, i šedá je teplá a přívětivá(tedy pro můj vkus :) ).

Echt Kelišová 8017 příspěvků 09.07.19 18:20
@amylon píše:
Jo, promiň, nechci Tvůj problém zlehčovat, pokud Ti ten smetanový odstín připadá hnusný, tak to máš fakt těžký. Oni to tam v diskusi řeší, jestli je to bílá nebo smetanová, ale nikomu to nepřipadá ošklivé. A KidKraft má obecně barvy pěkné, i šedá je teplá a přívětivá(tedy pro můj vkus :) ).

Jde mi o co nejbližší shodu s ostatním nábytkem. Chci vědět předem, jakou barvu kupuju.

Váš příspěvek
Reklama