Kila navíc a těhotenské bříško

Anonymní
12.4.21 13:47

Kila navíc a těhotenské bříško

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jak to měly/mají silnější maminky s růstem bříška? Měřím 160cm a mám 80 kilo :oops:, hubnutí mi přerušilo těhotenství :D.
Mám spíš hodně silná stehna, zadek a boky. Samozřejmě špíčky na břiše taky při téhle váze, ale víc mám uloženo níž.
Kdy vám začalo růst bříško a kdy vypadalo těhotně?
Jsem v 11tt, vdavat se budu ve 22tt a mám z toho strach. Ráda bych v tu chvíli už vypadala těhotně a ne jen hodně tlustě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21040
12.4.21 13:58

Hele silnější mají těhotenské břicho spis později. Já jsem měla v těhotenství 50 kilo a vidět to na mě nebylo do 6. Měsíce :nevim: nečekala bych ze ve 22tt bude nějaký velký těhotenský břicho, to na většině mamin ještě nebývá znát, zvlášť pokud jsi prvorodicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
12.4.21 14:00

Tak pokud budete jist normalne, neprejidat se a mezi jídly nezobat, tak ve 22 tt břicho o moc větší nebude. Roste nejvíc ve třetím trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20545
12.4.21 14:05
@PETRAKIM píše:
Tak pokud budete jist normalne, neprejidat se a mezi jídly nezobat, tak ve 22 tt břicho o moc větší nebude. Roste nejvíc ve třetím trimestru.

A pokud bude zadržovat vodu tak bude mít obrovské břicho to vůbec není o jidle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
12.4.21 14:07

@ka2ka pokud bude zadržovat vodu, bude mít otekle všechno, nejen velké břicho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
12.4.21 14:11

Těhotenské břicho začalo být vidět opravdu až tak 6 měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9016
12.4.21 14:21
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jak to měly/mají silnější maminky s růstem bříška? Měřím 160cm a mám 80 kilo :oops:, hubnutí mi přerušilo těhotenství :D.
Mám spíš hodně silná stehna, zadek a boky. Samozřejmě špíčky na břiše taky při téhle váze, ale víc mám uloženo níž.
Kdy vám začalo růst bříško a kdy vypadalo těhotně?
Jsem v 11tt, vdavat se budu ve 22tt a mám z toho strach. Ráda bych v tu chvíli už vypadala těhotně a ne jen hodně tlustě.

Bříško, zadeček, stehýnka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:24

@Kriss Tina @PETRAKIM Já jsem s tím takhle nějak počítala právě. Před těhu jsem zhubla 8 kilo, dřív jsem se s tím jen trápila a prostě to nešlo. Pak to přepla v hlavě a najednou jsem hubla krásně. Ale s tím přepnutím přišlo i to mimčo. Takže stravovací návyky chci držet, naštěstí mám chuť právě spíš na hodně „vodnatou“ zeleninu.
Ale včera mi známá, která je o dost silnější než já, řekla, že na ní to bylo vidět od 13tt. Já ji tehdy viděla ve 14tt a vůbec mi to nepřišlo, nechtěla jsem ji brát tu iluzi, že měla už krásný bříško, mně přišla prostě jen tlustší právě. Ale měla tehdy i takový divný šaty. Říká, že s koncem prvního trimestru ji vykouklo to hezký kulatý bříško. Tak jsem se právě chtěla zeptat na další konkrétní zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
21040
12.4.21 14:28
@Anonymní píše:
@Kriss Tina @PETRAKIM Já jsem s tím takhle nějak počítala právě. Před těhu jsem zhubla 8 kilo, dřív jsem se s tím jen trápila a prostě to nešlo. Pak to přepla v hlavě a najednou jsem hubla krásně. Ale s tím přepnutím přišlo i to mimčo. Takže stravovací návyky chci držet, naštěstí mám chuť právě spíš na hodně „vodnatou“ zeleninu.
Ale včera mi známá, která je o dost silnější než já, řekla, že na ní to bylo vidět od 13tt. Já ji tehdy viděla ve 14tt a vůbec mi to nepřišlo, nechtěla jsem ji brát tu iluzi, že měla už krásný bříško, mně přišla prostě jen tlustší právě. Ale měla tehdy i takový divný šaty. Říká, že s koncem prvního trimestru ji vykouklo to hezký kulatý bříško. Tak jsem se právě chtěla zeptat na další konkrétní zkušenosti.

No logicky, ve 14tt má plod velikost tak 8cm, takže nějak nevím co přesně by mělo to těhotenské břicho dělat :D to se spis te nastávající mamine zda, nebo je třeba nafouklá :lol: pokud bys už děti měla, tak každé další těhotenství bývá to břicho povolenejsi a bývá to vidět dřív, ale u prvorodicky málokdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:30

@Annabela11 jestli to je narážka na použití zdrobnělin bříško a špíčky, tak tomu moc nerozumím. Bříško píšu v souvislosti s tím tehotenskym zakulacenim břicha. Jestli vás to tahá za uši tak pardon, ale mě zas přijde trochu divný „kdy vám narostlo břicho“, mám pocit, že zdrobnělý výraz se k tomu těhotenství hodí :nevim:. Špíčky jsou asi trochu eufemismus no. Ale nikde nevidím nic o zadečku nebo stehýnkách.
A teda… nevím, jaký měl být přínos nebo vyjádření k mému dotazu. To mi asi uniklo.

• Citovat
  • Nahlásit
38
12.4.21 14:33

Tak ja te potesim, otehotnela jsem pri 84 kg, vyska 168.
Svatba 21 tyden a nebylo mozne zamenit tehotenstvi s tloustkou. Myslim kdyz ne nespustis a nepriberes z prezirani, tak bricho muze byt hezky zrejme :)
Preji pohodove tehotenstvi a fajn svatebni den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
12.4.21 14:34

Já jsem byla teoreticky hubená před těhotenstvím - 177 cm a 58 kg. Brali jsme se v 32tt a když jsem se podívala na těch pár fotek, které z toho jsou, nevypadala jsem těhotná ani v té době. A taky mi vrátná v porodnici při příjmu řekla, že v 11 večer už se na návštěvy opravdu nechodí. A to se tvrdí, že u hubenějších je to vidět víc a dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
12.4.21 14:39

@Kriss Tina jako logicky mi to smysl taky moc nedávalo, ale byl to takovej stripek naděje, že na mě to těhotenství bude vidět. Říkala jsem si, že to bříško nevyleze třeba u holek, co mají právě břicho jako problematickou partii, ale já mám spíš boky a na břiše takovej ten „dolní faldík“, tak jsem trochu doufala no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 14:42

@žoffi @AndulkaMa takže si z toho vezmi asi to, že je to nakonec celkem jedno :D silnější holka může vypadá těhotně od 20tt a na štíhlé to nemusí být někdy znatelně vidět taky dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit
1953
12.4.21 14:43

No, tady většina píše, že až od 6 měsíce jde vidět břicho, ale to si nemyslím. Já mám teda 156cm, ale břicho mám ve 22 týdnu dost těhotenské :lol: nelze přehlédnout. Ale jak to budeš mít ty těžko říct, sama vidíš, že co žena, to jiná zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat