Kila po porodu, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 08:34
Kila po porodu co s tim

Dobrý den, jsem skoro 8 měsícu po cisari a vážím stejně jak před porodem. Cvičím když mám čas a nejím pečivo. Snazim se jíst tak nějak normálně, ale kila nejdou dolů. Už nevím co s tím. Přitom jsem napohled štíhlejší, ale váha říká něco jiného. Poradíte mi co s tím.? Když cvičím dlouho tak se mě motá hlava.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9080 příspěvků 33 inzerátů 21.12.18 08:38

Tak si najdi, ze pri hubnuti se vazit nemas, jen merit.

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 21.12.18 09:05

Pokud jste na pohled štíhlejší, ale váha neklesá, tak gratuluji, svalová hmota je těžší než tuk a jdete na to asi celkem dobře. Jenom to nepřehánějte, buďte na sebe hodná a shovívavá, vždyť 10 měsíců se tělo měnilo, lítaly hladiny hormonů, nakonec jste měla velkou rizikovou břišní operaci. Pokud kojíte tak ty hormony mohou taky lítat. A hlavně péče i o toho nejhodnějšího kojence na světě je velmi vyčerpávající. Takže se pochvalte jak jste šikovná a najděte si tempo při kterém vám po cvičení a dietě zbyde dost sil na všechno ostatní.

Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 21.12.18 09:16

záleží jestli jdou dolů centimetry..ne kila..( protože jestli jdou dolů cm, tak hubnete, tvoří se svaly a ty jsou těžké, proto váha ukazuje pořád stejně, ale hubenější jste )

Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 21.12.18 09:17

já jsem ted taky v huboucím režimu..ted se mi to po třech měsících ta váha zastavila, ale vidím že ubývají cm přes pás, takže to dolů pořád jde..

Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 21.12.18 09:24

záleží taky co cvičíš..na shození kil je dobré cardio..rychlé cvičení, rychle pohyby, skákaní, atd..( cvičím s jedním sypmatickým chlapíkem z youtube )…potom teprv až zhodíš kila, je dobré posilování..dřepy, shyby, kliky, činky atd..aby se vytvarovala ta postava..je blbost dělat silové cvičení před zhubnutím, protože se ti dělají sice svaly ale pod špekama, takže to nejde vidět..takže nejprve běh, rotoped, cardio…

Modesta
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 21.12.18 09:46

@smurfka

To si úplně nejsem jistá, jestli je pravda - svaly potřebuje na to běhání i rotoped… Domnívám se, že správné je to kombinovat. Nejprve běhání a prostě kardio, aby se svaly zahřály a k tomu v rámci jednoho cvičení i posilování. Jen bacha na ty dřepy, naučit se je dělat správně a neodrovnat si přitom kolena není až tak velká sranda.

Modesta
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 21.12.18 09:48

Jo a zakladatelko - kila se hubnou stravou. Zkus si třeba na kaloricketabulky.cz psát, co jsi snědla a vypila a uvidíš, jak jsi na tom.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33693 příspěvků 10 inzerátů 24.12.18 05:27

Jednak jsi mohla vyměnit nějakou část tuku za svaly, takže proto se na pohled zdáš štíhlejší, i když vážíš stejně. A taky se po porodu a věkem mírně mění proporce, což ti kilo nebo dvě může na celkové váze taky udělat. Pro rady ohledně stravy zkus napsat do této poradny . Napiš podrobněji, jak jíš, protože není jinak možné posoudit, jestli jíš přiměřené množství i složení stravy. A další věc, jak často a jak cvičíš, raději lehké kardio častěji, než se čas od času zničit nějakým silovým tréninkem.

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 28.12.18 14:56

Ahoj ja jsem 15mesicu po porodu druheho ditete.a kila mam porad.u prvniho to slo.mam 165cm a 76kg :,( hrozny nevim jak to dat dolu.mate nejake rady :think:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 28.12.18 15:02
@Mnekolova píše:
Ahoj ja jsem 15mesicu po porodu druheho ditete.a kila mam porad.u prvniho to slo.mam 165cm a 76kg :,( hrozny nevim jak to dat dolu.mate nejake rady :think:

Zkus kaloricke tabulky ;)

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 28.12.18 15:02

A pohyb

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 28.12.18 15:08

Kaloricke tabulky jsem zkousela a nic :( a pojyb mam kazdy den ;) neco je spatne a nevim co.na stitny zlaze jsem byla a ta je v poradku.anti­koncepci belaru jsrm vysadila a myslim si ze mam po vysazeni vetsi hlad.proste mam chute :( :( :( :( :roll:

Mnekolova
Kecalka 179 příspěvků 28.12.18 15:08

Omlouvam se za pismo :lol: :lol:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 28.12.18 15:12

@Mnekolova Heled tak mas nastavené tabulky blbě a pohyb přidej s přidej i odpočinek … mas tam jakou aktivitu? Kolik mas pohybu? Kolik spis kcal? Podle mě jíš špatne když mas stále hlad… většinou když jíš spravne tak hlad nemáš … nebo na to určitě prijdes :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >