Kinderkraft lite - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucyas1
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 05:33
Kinderkraft lite - zkušenosti

Ahoj všem,
ráda bych se zeptala jestli má někdo zkušenost s golfkami Kinderkraft Lite https://www.cenohit.cz/…edy-kocarek/?….
Golfky se mě líbí že jsou takové jiné, díky jakoby volantu, ale manžel zase říká jestli tam nebude spíš překážet a náš poměrně živý syn nebude chtít vylézt bokem :lol:. Také všude píši že i přesto že se skládají na placato jsou skladné a lehké, dost jezdíme a chceme aby se složili co nejvíce. Navíc jsou docela levné oproti jiným, aby to nebyl nějaký krám :? Všem předem moc děkuji za rady ;)

Reakce:
-Sára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 07.01.19 06:18

Ahoj mě se taky libi.na YouTube je video s dítětem a fakt to vypadá dobře.ta cena je luxusní.nemyslim si ze to bude smejd .chci je koupit příští týden :lol:

stinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 07.01.19 08:27

@Lucyas1 tak já ten „volant“ nechápu, z tohoto by mi dcera určitě vylezla, a kolečka vypadají dost uboze - no možná na krátké pochůzky dobré

-Sára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 07.01.19 09:38

@stinga nechápu jak dítě muže vylézt když se tam připouta pasy :think: a ty kolečka jsou z pěny tzn.ze tlumí nárazy .

stinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 07.01.19 10:47

@-Sára sesmekne si pásy z ramen a vykroutí se, klidné děti to asi nedělají, má dcera to běžně dokáže

Lucyas1
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 19:55

@-Sára tak pak dejte vědět jak jste spokojená, my budeme kupovat až na jaro ;)

Ukecana Lucka
Nováček 1 příspěvek 16.01.19 00:38
kinderkraft lite - zkušenosti

Take se mi moc libi,tak to risknu a v unoru objednam.To drzatko mi prijde jako super napad,nadchla me i cena, oboustrana podlozka a hlavne netradicni design.Ta ruzovo-seda je top. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >