Reklama

Kineziologie a fyzioterapie na neplodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikushV
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 18.01.18 12:39
Kineziologie a fyzioterapie

Ahoj holky :), chtěla bych poradit, kdo máte zkušenosti s kineziologií a fyzioterapií na neplodnost? Chtěla bych vyzkoušet i tuto cestu, s manželem se o dítě pokoušíme už skoro 3 roky, momentálně docházíme do CARu, ale než podstoupíme IVF, tak bychom ještě chtěli zkusit tohle. Hodně jsem teď četla o kineziologii, že dokáže odstranit bloky a i psychicky pomůže (mám za sebou jedno zamlklé těhotenství a pořád mám hrůzu, že se to bude opakovat). Fyzioterapii zase vyzkoušela před IVF známá, odblokovala ji páteř a pánev a vyšlo to. Vím, že pomoct to nemusí, ale za zkoušku nic nedám. Chtěla bych vás tedy poprosit, kdo máte zkušenosti, tak kontakty na osvědčené odborníky. Moc děkuji :kytka:. Jsem z Olomouckého kraje, tak nejlépe odtud, ale samozřejmě ráda dojedu kamkoliv :).

Přečtěte si článek: Neplodnost: Když miminko nepřichází

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 18.01.18 12:52

Mám s kineziologií skvělé zkušenosti a můžu jen doporučit. Stejně tak s fizioterapií, ta mi vyřešila gynekologické problémy. Sice jsem nakonec podstoupila IVF, ale zadařilo se na první pokus, i když tomu lékaři moc šanci nedávali.

reny14
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 18.01.18 14:39

Fyzioterapii určitě. my dva roky nic, pak odblokování páteře, cvičení Mojžíšové, ještě ten měsíc těhotenství. u dvou další kamarádek to samé. pro mě zázrak. jdi do toho. :D

reny14
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 18.01.18 14:45

Kontakt mám na skvělou pražskou fyzioterapeutku, která mi pomohla.

NikushV
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 18.01.18 23:23

@Janli A můžu poprosit o kontakt? Děkuji :)
@reny14 Tak prosím tedy o kontakt :), děkuji :). A je na to odblokování potřeba více sezení nebo jak to funguje?

jezovca
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 29.04.18 18:51

@Janli Ahojky, je to sice už delší doba, co jste si tady psali o kineziologii a fyzioterapii, Ale i tak mi tyto řádky pomohli k rozhodnutí, že na tu kineziologii půjdu. Už skoro 5 let se snažím otěhotnět, před 4 lety se to povedlo přirozeně, ale bohužel biochemické. Před měsícem jsem byla na metodě RUŠ, Řešila jsem tam taky problém s neplodností, ale je to jen jednorázová záležitost, možná to do sebe něco mělo v tom, že jsem byla před 14 dny na KET, Ale vypadá to zase na biochemické, což je na jednu stranu úspěch, že po 4 letech se to zase povedlo i když to nedopadlo. Chtěla bych tyto dvě metody porovnat. Všude kde jsem četla, má hodně úspěch kineziologie. Podstoupila jsi více sezení? A po jaké době se podařilo otěhotnět? Měj se moc hezky a přeji hodně štěstí a zdraví :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >