Kiss syndrom - zkušenosti

10
18.9.20 20:00

Kiss syndrom - zkušenosti

Ahojky, máme doma tříměsíční miminko a měli jsme a pořad máme problémy s častým pláčem. Ze začátku jsme to přikladali kolikam, pak nám doktorka řekla, ze je malý hodně drazdivy. Dnes jsem se dozvěděla o tzv. Kiss syndromu. Podle popisu příznaků to na našeho prdolu sedí. Od těžkého porodu zakončeného akutním císařem až po špatný spánek.
Mate s tím některá z vás zkušenosti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1055
18.9.20 20:20

@IlonaBohy Určitě bych osteopata navštívila… U takto malých dětí většinou stačí jedna návštěva… Teď naposledy jsem u něj byla s nejmladším synem (bylo mu cca měsíc) a odhalil blokádu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 20:53

Ahoj. Zasla bych na osteodynamiku a tam by ti rekli, jestli je potreba primo dr. A kdyz tam s prckem pujdes, nech srovnat i sebe.Je to skvely uvolneni a srovnani po tehotenstvi. Jinak nase zkusenost. Kvuli mladsi jsem zasla.Po 1. osetreni prospaly obe dcery 3 dny, ale muze byt vic uplakany, jak se bude vse uvolnovat. Mladsi od te doby spi celou noc, prdiky taky hned presly.Bylo to hned usmevave a spokojene mimi. Starsi diky osetreni zacala mluvit.Jen nepocitej, ze jedno osetreni bude stacit.Cim dyl se blokady nechaji, tim dyl trva jejich odstraneni.Pri osetreni bude plakat, ale ne bolesti, uciti tlak.Je to jen jemna masaz (u dospelych je to silnejsi),u deti trva cca 30 minut a jede se cely clovicek. A pokud jsou blokady, coz u deti rozenych cisarem jsou, tak si nenech vnutit Vojtovku, to je kontraindikace.Snad jsem napsala vse :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama