Reklama

Klasické a španělské gymnázium nebo Gymnázium Slovanské náměstí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 18:08
Klasické a španělské gymnázium nebo Gymnázium slovanské náměstí?

Jsem v deváté třídě a mám si vybrat střední školu. Máte někdo zkušenosti s Klasickým a španělským gymnáziem nebo Gymnáziem slovanské náměstí?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 18:26

V kterém městě?

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 15.01.18 18:28

@Caroline1029 Ahoj, chodila jsem na Gyby, na cesko-spanelske sestilete gymnazium. Maturovala v roce 2007, takze uz je to neaktualni. V me dobe to byla super skola, rada na to vzpominam, i kdyz toho uceni bylo dost. Ovsem spanelska sekce, na ctyrletem to byvalo jednodussi (rikala kamaradka, co tam pak prestoupila). Takze babo rad :mrgreen: Drzim palce, at si vyberes dobre :palec:

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 20:30
@Anonymní píše:
V kterém městě?

V Brně

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 20:31
@Kotla píše:
@Caroline1029 Ahoj, chodila jsem na Gyby, na cesko-spanelske sestilete gymnazium. Maturovala v roce 2007, takze uz je to neaktualni. V me dobe to byla super skola, rada na to vzpominam, i kdyz toho uceni bylo dost. Ovsem spanelska sekce, na ctyrletem to byvalo jednodussi (rikala kamaradka, co tam pak prestoupila). Takze babo rad :mrgreen: Drzim palce, at si vyberes dobre :palec:

Já bych šla na anglickou větev

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 15.01.18 20:55

@Caroline1029 Jeste bych si overila ten Slovanak, zasla na dny otevrenych dveri a podle dojmu se rozhodla..Slovanak byval taky velice kvalitni gympl :palec:

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 20:58
@Kotla píše:
@Caroline1029 Jeste bych si overila ten Slovanak, zasla na dny otevrenych dveri a podle dojmu se rozhodla..Slovanak byval taky velice kvalitni gympl :palec:

Dobře, děkuju za odpověď ☺️

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 15.01.18 22:49

@Caroline1029 :) Není zač, ať to dobře dopadne

zzpet
Kecalka 330 příspěvků 16.01.18 00:59

Obě školy nejsou špatné - já znám Slovaňák jako kvalitní školu, opravdu naučí. Ale od známé vím, že anglická větev na klasickém taky prý není špatná a výsledky dobré má. Určitě využij dnů otevřených dveří a dej i na svůj pocit na dané škole.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >