Klasické a španělské gymnázium nebo Gymnázium Slovanské náměstí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 18:08
Klasické a španělské gymnázium nebo Gymnázium slovanské náměstí?

Jsem v deváté třídě a mám si vybrat střední školu. Máte někdo zkušenosti s Klasickým a španělským gymnáziem nebo Gymnáziem slovanské náměstí?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 18:26

V kterém městě?

Sibarita
Kecalka 445 příspěvků 15.01.18 18:28

@Caroline1029 Ahoj, chodila jsem na Gyby, na cesko-spanelske sestilete gymnazium. Maturovala v roce 2007, takze uz je to neaktualni. V me dobe to byla super skola, rada na to vzpominam, i kdyz toho uceni bylo dost. Ovsem spanelska sekce, na ctyrletem to byvalo jednodussi (rikala kamaradka, co tam pak prestoupila). Takze babo rad :mrgreen: Drzim palce, at si vyberes dobre :palec:

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 20:30
@Anonymní píše:
V kterém městě?

V Brně

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 20:31
@Kotla píše:
@Caroline1029 Ahoj, chodila jsem na Gyby, na cesko-spanelske sestilete gymnazium. Maturovala v roce 2007, takze uz je to neaktualni. V me dobe to byla super skola, rada na to vzpominam, i kdyz toho uceni bylo dost. Ovsem spanelska sekce, na ctyrletem to byvalo jednodussi (rikala kamaradka, co tam pak prestoupila). Takze babo rad :mrgreen: Drzim palce, at si vyberes dobre :palec:

Já bych šla na anglickou větev

Sibarita
Kecalka 445 příspěvků 15.01.18 20:55

@Caroline1029 Jeste bych si overila ten Slovanak, zasla na dny otevrenych dveri a podle dojmu se rozhodla..Slovanak byval taky velice kvalitni gympl :palec:

Caroline1029
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 20:58
@Kotla píše:
@Caroline1029 Jeste bych si overila ten Slovanak, zasla na dny otevrenych dveri a podle dojmu se rozhodla..Slovanak byval taky velice kvalitni gympl :palec:

Dobře, děkuju za odpověď ☺️

Sibarita
Kecalka 445 příspěvků 15.01.18 22:49

@Caroline1029 :) Není zač, ať to dobře dopadne

zzpet
Kecalka 319 příspěvků 16.01.18 00:59

Obě školy nejsou špatné - já znám Slovaňák jako kvalitní školu, opravdu naučí. Ale od známé vím, že anglická větev na klasickém taky prý není špatná a výsledky dobré má. Určitě využij dnů otevřených dveří a dej i na svůj pocit na dané škole.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama