Klasik testy vs. Digitální

Anonymní
12.5.20 20:14

Klasik testy vs. Digitální

Hezký večer holky. Chci se zeptat na vaše zkušenosti s testama. Je někdo komu klasicky test neukázal nic nebo jen slabý náznak ale např. Clearblue vám ten den nebo následující ukázal že jste těhu? Jestli je nějaká možnost že je opravdu citlivější než ty normální testy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1466
12.5.20 20:17

Jsou to vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
12.5.20 20:18

Já na značku Clearblue nedám dopustit, dražší, ale výsledek u mě vždy seděl. Pro jistotu si radši příplatim a nemusím být v nejistotě zda je tam duch nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
12.5.20 20:21

Stačí zachovat zdravy rozum, testovat po vynechani ms a ukaze dve carky i test za par korun. Ostatni jsou vyhozene prachy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 20:22

Digitální je super. Ukáže jasně + nebo -
U klasických mě ale bavilo sledovat jak čárka sílí :lol:
Podle mě ta cena není tak strašná.

• Nahlásit
  • Citovat
4761
12.5.20 20:27

No pokud vím, tak je to přesně naopak, obyčejné papírkové testy jsou desítkové a ty v plastových nesmyslech a digitální pětadvacítkové, tzn. zachytí něco až od 25 jednotek hcg. Ale pokud nebudeš nesmyslně lovit duchy před MS, pak jsou dost spolehlivé obě varianty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
12.5.20 21:10
@Anonymní píše:
Hezký večer holky. Chci se zeptat na vaše zkušenosti s testama. Je někdo komu klasicky test neukázal nic nebo jen slabý náznak ale např. Clearblue vám ten den nebo následující ukázal že jste těhu? Jestli je nějaká možnost že je opravdu citlivější než ty normální testy. :)

Naprosto naopak. Digitální neukázal nic, obyc Pepino za 30 Kč 2 ks ukázal ducha a o 2 dny později už byl krásně pozitiv.. Digitální jsou zbytečné a drahé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3177
12.5.20 21:16

Mě taky vždy stačil obyč test od Dr.Maxe 2 ks v balení za pár peněz. Pokaždé ukázal co měl. Ale nikdy jsem nehonila duchy ani nezkousela jestli čárka sílí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1736
17.5.20 17:19

Papírové testy jsou citlivější od 10 jednotek hcg zato Digital je 25…rakze když budeš dělat test velmi brzy ukáže ti papírový ducha a Digital nic… Nejlepší je počkat až po vynechání MS a pak je to už jedno ukážou oba druhy stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama