Klecany / Zdiby - bydlení a dopravní situace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

codetyna
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 16:57
Klecany/Zdiby - bydlení a dopravní situace

Ahoj všem,
ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s bydlením v Klecanech, zejména co se týče dojíždění do Prahy za školou/prací MHD i autem? Předem moc díky :D

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63568 příspěvků 3 inzeráty 15.01.18 16:59

@codetyna No, jak to napsat decentně… štve mi to i jednou měsíčně, když musím jet ze Zdib ráno na Prahu, natož každý den. Ale občas to i jde :mrgreen:

codetyna
Nováček 4 příspěvky 15.01.18 17:21

@j.a.n.i1 díky moc za reakci, a jezdíš autem nebo MHD? Jak to je zhruba časově?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63568 příspěvků 3 inzeráty 15.01.18 18:59

@codetyna Autem, hele jak kdy, jsou dny kdy je člověk v Kobylisích za 10 minut, ale už jsem to jela i 40…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 21:28

Ale bydlí tam hodní lidi. ;)
Když se tou kolonou aut snažím ráno prodrat na bus (v Chabrech), tak nás poctivě pouští, abychom se do těch plných příměstských busu dostali a byly rychleji na metru. :jazyk:
I když mám pocit, že po Novám roce se to zlepšilo a Kobyliské náměstí už je celkem průjezdné. Ale stačí, aby se něco na týhle straně opravovalo (třeba i Prosecké estakáda), či starostovi Prahy 7 ruplov bedně (uztavření cesty od Bohnic ci Trojské) a všichni od Kobyliského náměstí na sever mají o zábavu postaráno - kolony jsou pak až kdovíkam a i my z kraje Chaber jsme schopni jet busem dolu i 25 minut ( běžně 5). Jeden čas jsem jezdila jen na Vozovnu Kobylisy a dál raději tram.

Jestě k dopravě, stále se řeší, kde bude obchvat Prahy. Jeslti mezi Chabrami a Zdibami a nebo až za Zdibami (bráno od Prahy). Dále se řeší tram z Vozovny Kobylisy přes Chabry, Zdiby (po Ústecké) až snad do Sedlece za Prahu s případným napojenim na letiště Vodochody.
X.
Jinak si myslím, že MHD je tamtím směrem slušná. když jsi o Víkednu za kamarádkou do Odolený Vody, jede mi tam bus co hodinu ;-)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34276 příspěvků 16.01.18 06:24

Ja bydlím a stejné trase, ale dál. V Klecanech bych bydlela hned. Je to krásné městečko, klidné, čisté, je tam skoro všechno potřebné. A ve špičce bus jede nejdéle za 15 minut.
Ráno kolony jsou, ale bus teďka jezdí buspruhem. A v té koloně smrdíš maximálně 10 minut, pokud chceš autem, ale na kraji Prahy stejně nezaparkuješ, takže pak ještě smrdíš v koloně v Praze. Teď zase vytáhli odstavné parkoviště tam, co je celnice - kdyby udělali dostatečně frekventní návazný bus, tak by to mohlo pomoci dost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >