Klepání koberců z balkonu

1750
2.4.21 17:23

Klepání koberců z balkonu

Ahoj holky, chci se zeptat, vy co bydlíte v paneláku, klepete koberečky a deky z balkónu? Proč se ptám. Před chvíli jsem dostala vynadáno od sousedky pod námi, že jí tam padají od nás hobliny. Máme morčata, takže sem tam nějaká ta hoblina zůstane na koberci či dece. Štve mi, že na mě akorát vyštěkla a já jí nestihla říct ani ň. Bohužel od té doby, co mám dvě děti, se na nás neustále mračí a bouchá do topení, když děti běhají po bytě. Je u nás dost hlučno, i když se snažím je krotit, prostě to tak je(večer děti chodí spát v osm a snažíme se být dost venku). Jak to řešíte vy?(myslim s ti klepáním koberečků) chodíte klepat ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25092
2.4.21 17:30

@Blue2 ano klepu, ale pod náma nikdo není. Jsme v prvním patře a pod námi jen sklepy. Mě by to taky vadilo. Vadily mi i vajgly od sousedů nad námi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3309
2.4.21 17:33

Mně sousedi nad námi klepou na okno popel z cigaret. Nevim proč nechodí na balkón a kouří z okna, ale trochu mi to vadí právě kvůli tomu popelu a vajglum na mém parapetu. Tobě bych doporučila chodit klepat ven a příště trochu přemýšlet, kam ten tvůj bordel bude padat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57754
2.4.21 17:36

Jsem ve 4.patre a teda nikdy by mě nenapadlo něco klepat z okna nebo bakonu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52944
2.4.21 17:37

Nebyla bych nadšená, kdybych takhle musela žít.
Jen si představ, že má umyté okna, balkon uklizený a ty se zbavuješ svého bordelu, že ho klepeš k nim.
Vem to a jdi s tím dole před barák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
2.4.21 17:37

@Blue2 takže vyklepes a kam bordel letí už neresis, no prostě jsi dokonalý soused :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6139
2.4.21 17:39

Jsi normální? :pocitac: Nedivím se, že ti sousedka vynadala. Vždyť má od tebe nepořádek. Nebo si kup kvalitní vysavač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62953
2.4.21 17:40

@Blue2 ne, neklepala jsem, bydlela jsem ve 4.patre s balkonem a v životě by mě nenapadlo dělat sousedům na balkoně bordel, vždy jsem sešla dolů :think: přijde mi to dost ujeté, že něco vyklepes z okna a skončí to tak na balkoněch či oknech u sousedů pod tebou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7615
2.4.21 17:40

Se ji nedivím. Bych tě to nechala jít uklidit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52944
2.4.21 17:41

Bylo by vhodné, že se sousedce omluvíš. Místo startování, urážení se. Tak pokora a omluva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14702
2.4.21 17:44

Z balkonu vyklepávám jen prachový filtr ze sušičky a to ještě tak, aby to rovnou bral vítr pryč. Ty by ses měla sousedce omluvit a věci klepat buď před domem a nebo do vany. Tam vyklepávám třeba koberečky z koupelny. Jinak vše peru a luxuji. Přijde mi velmi bezohledné klepat svůj nepořádek do oken a balkonů sousedům pod vámi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
2.4.21 17:44

Děkuji za komentáře. Já to takhle klepu už 15 let, co tu bydlim a nikdy mi nikdo nic neřekl. Tak to se nad sebou tedy budu muset zamyslet. Já si doteď opravdu myslela že to tak dělá každý :) Nad námi paní taky občas klepe deku. Nikdy sem nikoho venku neviděla něco klepat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
2.4.21 17:47

@Blue2 Popravdě nechápu, jak to vůbec může někoho napadnout… fakt jsi čekala, že bude z toho, že jí na balkón vyklepeš svůj bordel, nadšená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
2.4.21 17:47

Já jsem si opravdu myslela, že když to klepu dál od balkonu, že ten bordel letí ven a ne sousedce na balkon. Začnu tedy chodit ven a nebo do té vany by to šlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
2.4.21 17:49
@Moringa píše:
@Blue2 Popravdě nechápu, jak to vůbec může někoho napadnout… fakt jsi čekala, že bude z toho, že jí na balkón vyklepeš svůj bordel, nadšená?

Já jsem si fakt doteď myslela, že to letí ven a ne k ní na balkon.
Jsem ráda, že jsem tuhle diskuzi založila, otevřelo mi to oči. Díky všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat