Klesající HCG a děsivý doktor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tadyvedivsechno
Povídálka 21 příspěvků 22.01.19 15:38
Klesající HCG a děsivý doktor

Ahoj, HCG klesá (minulý 7tt cca 1500, dnes 8 tt cca 1200), doktor je děsivý a hned od začátku mi tvrdí, že těhotenství nedopadne, že na UTZ nic nevidí a tak dále. Je však možné, že kvůli halabala cyklu došlo k oplodnění o 1-2 týdny později.

Předevčírem jsem byla kvůli bolesti v podbřišku a slabému krvácení na pohotovosti a tam na UTZ viděli srdíčko, řekli, že je to buď a nebo a poslali mě domů.

Pročetla jsem si diskuse a jsem z toho dost v háji. S mužem se připravujeme na nejhorší, ale je tu ještě nějaká naděje?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4661 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 15:43

HCG by určitě nemělo klesat!! každý dnem naopak růst jedná-li se o prosperující těhotenství… :?

Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 22.01.19 15:47

@Tadyvedivsechno jestli klesá, tak to není dobré :( je mi to líto :,(

AnastazieB
Echt Kelišová 8515 příspěvků 22.01.19 15:48

Bohužel bych řekla, že naděje je malá, navíc hcg dost nízké v tomto týdnu… Dělala ty testy jedna laboratoř? Taky záleží, jaký má dr. přístroj. Zašla bych pozítří na další krev a dobrý utz.

LeonkaLenka
Povídálka 42 příspěvků 22.01.19 15:48

Jak hcg klesa vetsinou to zkonci spatne :( ted by melo rapidne rust,nasobit se kazdym dnem

Markéta80
Hvězda diskuse 42025 příspěvků 22.01.19 15:50

klesat hcg prostě nemůže :? , ob den ten nárůst je jednou tolik takže pokud 7tt 1500 tak za týden cca 12 000 ;) . Nespletl se a místo 12 000 neřekl 1200? Při 1200 by na utz nebylo téměř nic vidět. Kdy máš další utz, ale i to krvácení není ok :?

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 22.01.19 15:54

Klesat nemůže, naopak musí rychle stoupat, ob den dvojnásobně, mít hcg po týdnu o 300 jednotek nižší je v háji, bys neměla mít 1200 ale 12 000…je mi to líto, ale fakt počítejte radši s nejhorším :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 44682 příspěvků 22.01.19 16:06

Při prosperujícím těhotenství hCG neklesá, na daný tt je navíc opravdu velmi nízké.

Tadyvedivsechno
Povídálka 21 příspěvků 22.01.19 16:12
Nespletl

Ne, nespletl se, řekl, ať se s tím rovnou rozloučím.

No jsem z toho smutná, jen mě zaráží… jak to říct… taková podivná upřímnost až hrubost toho doktora.

debra.morgan
Kelišová 6153 příspěvků 22.01.19 16:23

Doktor ma pravdu, rozluc se s tim shlukem bunek, pokud hcg klesa, je to v pytli. ikdybys byla v 6tt uz by to na utz bylo videt.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 22.01.19 16:30

@Tadyvedivsechno my tam nebyly tak neznáme tón jakým to třeba řekl, že je upřímný bych spíš brala jako plus, chtěla bys snad aby ti este několik týdnů říkal třeba to vyjde, ty ses těšila a pak byl konec z ničeho nic?? :nevim: on to s tebou nebude tak prožívat, má to denně před sebou tak bych nečekala že to s tebou bude oplakávat…

rozand
Závislačka 4268 příspěvků 22.01.19 16:32

@Tadyvedivsechno Ano, nejspis to odchazi. Nicmene ja s ostatnimu nesouhlasim, ze je to nic. Chapu, ze te to trapi. Me to taky sebralo :srdce: .

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 16:37

Tak ja nevim, ale pokud bije srdce, tak proc klesa HCG?

Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 22.01.19 16:42

@warita to mi na tom taky nesedí :think:

histep
Závislačka 4257 příspěvků 22.01.19 16:44
@Tadyvedivsechno píše:
Ne, nespletl se, řekl, ať se s tím rovnou rozloučím.No jsem z toho smutná, jen mě zaráží… jak to říct… taková podivná upřímnost až hrubost toho doktora.

Víš, ono pro gynekologa je těhotenství zamlklé hned v počátku tou nejméně problematickou komplikací v těhotenství. Jsou mnohem mnohem horší věci, které v těhotenství mohou nastat.

Doporučuji přečíst tento článek:
http://bartak-alexandr.webnode.cz/…vi-potraceji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >