Klesání bříška v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
2728
30.11.21 21:00

@Petule030 a co jim tedy schazi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8428
30.11.21 21:27

@Pavlinka87 To bude individuální. Když budu vycházet ze své zkušenosti, od kamarádky a paní, co jsme v porodnici společně bojovaly, tak miminka hůř držela teplo, takže inkubátor nebo vyhřívaná podložka, hodně se jim chtělo spinkat, i na úkor papání a potom miminka tak rychle nepřibírala. Předčasně narozené děti jsou náchylnější k novorozenecké žloutence. Já pak byla s mimčem několikrát na kontrole na neurologii a neonatologii, prostě jen proto, že nás tam poslali, naštěstí byl psychomotorický vývoj v pořádku. S čím mě v porodnici prudili, to u termínových dětí neřešili. Z nějakého důvodu jsou děti do ukončeného 38tt brané jako předčasně narozené. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
30.11.21 22:42

@Petule030 prave ze od 36 tt se berou jako donosene a do inkubatoru se uz nedavaji, pokud nemaji pod 2,5 kg a dle toho co pises, tak jim ve vysledku nic nebylo 🤷‍♀️ s buzenim na kojeni a vazenim pred a po a vsechny tyhle buzerace jsme si uzili vsichni i s vetsimi miminky. A ze maji mene tuku? To neni nic zavazneho. Beru to asi z jineho pohledu. Kamaradka rodila mimco 900 gramu a to je teprve pruser.. od 34 tt uz je vse v cajku, protoze to hlavni - plice, uz jsou ready. Tak tady nestrasme maminky. Kdyz tady projizdim skupinky, tak se dost casto ted rodi 35, 36 tt a vsichni jsou ok :-) zakladatelce drzim palce a verim, ze vse dopadlo dobre 💜

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8428
30.11.21 23:23

@Pavlinka87 Ve výsledku v tomhle stádiu není extra problém, copak jsem psala, že ano? Chtěla jsi vědět, proč není důvod k jásotu, tak jsem to rozepsala a pokud jsi to strašení ze strany kékařů nezažila, tak prostě nemůžeš pochopit. Tak jsem pro jistotu hledala, jestli jsem to nepopletla a za předčasně narozené se berou děti narozené do 37tt. Takže je to příklad i zakladatelky. S tím inkubátorem to není, že jakmile se dítě narodí po 36tt, tak na něj nemá nárok. Je to individuální, doktorka mě ukliňovala, ať si to tolik neberu, že tam někdy dávají dohřát i termínové děti a u nás váha nehrála tolik roli. Ale to už je naštěstí za mnou a zakladatelce přeji, ať je miminko zcela v pořádku a ať si užívá sžívání s miminkem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
30.11.21 23:38

Dobrý večer holky❤️ Omlouvám se ze píšu až teď ale dostala jsem se k telefonu až teď malý se narodil s vahou 2 700kg chvíli tu budem malý je v inkubátoru jelikož se napil plodové vody trošičku, moc vám všem dekuji za krásné zprávy vážím si toho❤️😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat