Klesla vám váha ještě 7x měsíců po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajanab
Povídálka 33 příspěvků 08.03.18 20:28
Klesla vám váha ještě 7-x měsíců po porodu?

V tuto chvíli mi zůstává 10kg. Byla jsem na váze a paní říkala, že asi hodně piju, protože mám vodu v normě, jenže já skoro nic nepiju. Zavodněná asi nebudu a svaly člověk může těžko v těhotenství nabrat, když nic nedělá. Je ještě šance, že to klesne?? Už mám druhou menstruaci a nic nekleslo. Od druhého do sedméno měsíce ze mě spaldo pouze 5kg. Nedá se říct, že bych se nějak v těhotenství přejídala. Teď jsem začala cvičit, ale je to dřina a mám z toho depku jaká dlouhá cesta mě čeká…

Přečtěte si článek: Jak zhubnout po porodu, co pomůže?

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19267 příspěvků 08.03.18 20:31

To asi už nebudou těhotenská kila.. To jsi normálně prostě přibrala navíc.

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 08.03.18 20:39

@ajanab
A kojíš? Já zhubla pár kg po ukončení. Jinak 7 měsíců ještě není tolik, aby bylo tělo 100% vzpamatované.

Hoa Mai
Kelišová 5714 příspěvků 19 inzerátů 08.03.18 20:42

@ajanab zavodněná klidně být můžeš, to se právě stává, když člověk málo pije, že tělo si dělá zásoby. Zkus pít víc. A odpověď na tvůj dotaz - já jsem vždy po ukončení kojení (poprvé rok po porodu, podruhé rok a půl po porodu) zhubla nárazově ještě dvě kila.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 08.03.18 20:47

Já začala shazovat až půl roku po ukončení kojení, béhem kojení jsem přibírala i z čisté vody, v těhotenství jsem přibrala cca 20kg, 15 zůstalo v porodnici, během 4 měsíců kojení jsem i při vyváženém jídelníčku přibrala 20kg, 10 spadlo samo po půl roce co jsem přestala kojit, zbytek jsem shazovala pomalu a pracně.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 08.03.18 20:50

Mě spadlo naráz asi 5 kg po 1,5 roce poslední dcery, když jsem přestala kojit. Další kila jdou těžko, potřebuju dalších asi 5, ale snad půjdou.

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 08.03.18 21:33

Já většinou kolem těch 7m po porodu jsem na váhové minimu, vždy tak 5-7kg pod svoji normou.. Ted jsem cca týden po 3.porodu a mám vše, co jsem nabrala dolu (ale mela jsem jen 9kg)..
Držím palce, ať se to hne žádoucím směrem..

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 08.03.18 21:34

Já jsem shodila 5 kilo až teď za poslední 4 měsíce (dítěti je 14m.), nic jsem tedy cíleně neměnila, jedinou a asi hlavní změnou bylo to, že jsem denně nachodila hodně km s kočárkem velmi svižnou chůzí.
Jo a kojím pořád tak 7× denně.

Hobitka
Závislačka 3492 příspěvků 08.03.18 21:50

Staci si poridit domu Streptokoka pro celou rodinu, dostat ATB, po kterych nedelas nic jineho, nez ze sedis na WC a vysledek se dostavi :mrgreen:. A jinak si myslim, ze to jde, zvlast, pokud jeste kojis. Po prvnim diteti to slo nejrychleji, po druhem ditku po roce stale asi 1kg navic, ale to jsem neresila, ted po tretim jsem mela v jejich 7m porad asi 5 kg navrch. (A ted mame doma morovou ranu a jsem 2kg v minusu…).

japato
Kecalka 172 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 21:56

Já v těhu přibrala 20 kg, z porodnice jsem odjížděla s 8 kg navíc a ty mi zůstaly už natrvalo… :-(

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 08.03.18 22:10

Ja mela pred porodem +25kg, 9kg zustalo v porodnici a zbytek jsem shazovala 10 mesicu. Slo to dost pomalu, ale slo. Za 17 mesicu jsem zhubla 28 kg. Nevzdavej to :hug:

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 09.03.18 05:03

Kojis? Jestli jo, tak ti to drzi hormony. Jestli ne, uprav stravu.

ajanab
Povídálka 33 příspěvků 09.03.18 09:02

Bohužel už někojím, kojit jsem přestala začatkem ledna - takže potom třeba nastal úbytek 1-2kg, ale to je vše. Čekala jsem, že aspoň menstruace něco ubere, ale nic, hormony už jsou asi srovnané.

vejilka
Závislačka 4590 příspěvků 09.03.18 09:08

Tak budeš stejný případ jako já. Nabrala jsem 18kg, v porodnici nechala 6 a zbytek jsem si musela vydřít. Bohužel, hormony jsou mrchy. Záleží, jestli jsi byla vždy hubená, já mám s váhou problém celý život. Mám k tomu sklony být tlustá. Ale tlustá nejsem, jen to stojí nějaké úsilí a nemám nic zadarmo

radkka
Generální žvanilka 20606 příspěvků 09.03.18 10:08

Tři měsíce po porodu všechno dole, nekojila jsem vůbec. Myslím si, že to samo už nepůjde, holt to bude chtít trochu snahy :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >