Kleštičky na řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 41 příspěvků 06.05.18 09:36
Klesticky na rasy

Ahoj,
Mela bych dotaz, jestli nekdo pouzivate klesticky na rasy? Neznici mi to ty rasy? A naopak, pomuze mi to? Svoje mam kratke a rovne. A kdybyste mi nekdo nejake doporucil, budu rada. Diky :)

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 442 příspěvků 154 inzerátů 06.05.18 09:40

@ms97 mám nějaké obyčejné z drogerie, nepoužívám tedy denně, ale hezky mi je otočí a po naliceni stale tak drží. Nikdy jsem je neměla po klestickach zlamane nebo poškozené

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 06.05.18 09:43

Neponici

ms97
Povídálka 41 příspěvků 06.05.18 09:44

Dobre, kouknu se v drogerce. Diky :)

Almatka
Kelišová 6736 příspěvků 06.05.18 10:20
@ms97 píše:
Dobre, kouknu se v drogerce. Diky :)

Podle mě to nemá šanci poničit, používám je 2 let a nic. Ještě mám takovou vychytávku, před tím, než si budeš řasy natáčet, tak kovové kleštičky (já mám z DM, ale je to celkem jedno) malinko nahřej fénem, musíš zkusit teplotu kleštiček na hřbetu ruky, aby ses nespálila, pak řasy „secvakni“ kleštičkami a počkej než vychladnou - výsledek je pak výraznější a déle vydrží.
EDIT: 20 let…

Příspěvek upraven 06.05.18 v 15:09

ms97
Povídálka 41 příspěvků 06.05.18 10:22

@Almatka diky za radu :)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 06.05.18 14:53

@ms97 Kleštičky používám už snad 20let…řasy zničené vůbec nemam…po použití kleštiček nanes řasenku vypadá to pak hezky…

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 07.05.18 11:20

Kleštičky jsou super pomocník při natočení řas. Řasy krásně pozvedne :). Kdy kleštičky mohou ublížit je po nanesení řasenky - řasy se potom mohou polámat. Odlíčené řasy lze natočit kleštičkami bez problémů :) výsledkem jsou krásné mrkačky ;).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama