Klid na lůžku a přibírání. Kolik kg necháno v porodnici?

Anonymní
31.1.20 14:47

Klid na lůžku a přibírání/kolik kg nechano v porodnici

Ahoj nejdrive asi reknu to ze jsem otehotnela v 57kilech na 178cm vysku. Kazdy den jsem mela pohyb proste blazen co si tehu nepripoustelo a jelo se dal i 3× denne trening nejaky. Bohuzel jsem to asi pak prepalila a najednou ohromne bolesti v podbrisku tak mi lekar nasadil 10 tablet magnesia denne a absolutni klid a jen lezet nic nedelat. Ale pry to timto nemuselo byt zpusobeno. Dnes jsem byla v poradne a mam 62,7kg. Az budu lezet a nic nedelat tak to pujde extra rychle co!? Kolik se jeste muze nabrat?? Mam z toho hruzu nejsem zvykla nic nedelat :cert: jo a jsem na zacatku 35tt. A kolik se cca nechava v porodníci??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35837
31.1.20 14:54
@Anonymní píše:
Ahoj nejdrive asi reknu to ze jsem otehotnela v 57kilech na 178cm vysku. Kazdy den jsem mela pohyb proste blazen co si tehu nepripoustelo a jelo se dal i 3× denne trening nejaky. Bohuzel jsem to asi pak prepalila a najednou ohromne bolesti v podbrisku tak mi lekar nasadil 10 tablet magnesia denne a absolutni klid a jen lezet nic nedelat. Ale pry to timto nemuselo byt zpusobeno. Dnes jsem byla v poradne a mam 62,7kg. Az budu lezet a nic nedelat tak to pujde extra rychle co!? Kolik se jeste muze nabrat?? Mam z toho hruzu nejsem zvykla nic nedelat :cert: jo a jsem na zacatku 35tt. A kolik se cca nechava v porodníci??
:roll: mysli na dítě a ne na svoji pitomou váhu.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11819
31.1.20 14:55

Neblazni, ve 35tt mas jen necelych 6kg nahore a plasis? 8o S timhle BMI bys klidne. mohla pribrat 15kg v tehu a byt uplne v norme. Tech 6 tam nechas klidne, to je mimino plus voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15117
31.1.20 14:56

Nemusí. Já ležela cele těhotenství a u prvního přibrala 8kg a u druhého 12kg, ale u druhého sem se fakt nesměla dlouho dobu ani zvednout z postele a cpala se samejma čokoládama :oops: ale u obou se v porodnici nechalo téměř vše (a co ne šlo dolů během šestinedělí). Na 35tt a tvojí výšku máš hodně nízkou váhu, takže bych to neřešila a neblbla. Ono jak bude lítat kolem dítěte, kojit, málo spát, tak ta váha pak jde dolů rychle i bez velké snahy (aspoň mě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10197
31.1.20 14:58

Mas 5 tydnu do porodu a pribranych 5,5 kg? A z toho hystercis? Kdyz budes s omezenym pohybem a nebudes se prezirat, budes pribirat normalne. Pokud za cele tehu priberes do 10 kg, tak jsi v pohode.
Ja osobne jsem z porodnice odchazela asi o 8 kg lehci. Ale posledni mesic jsem dost zadrzovala vodu, takze minimalne 2 kg to byla voda, zbytek dite (4,4), placenta a plodovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 15:00

Možná by stálo za to navštívit psychologa, z toho, co píšeš, mám pocit, ze nejsi úplně srovnaná se svým tělem. Z tvé výchozí váhy a výšky přibrat necelých 6 kilo na začátku 35tt je dost málo, u tebe ale jde spíš o to, jak to popisuješ. Koukni se, co vše tvoří váhu v těhotenství - dítě je skoro ta nejmenší položka. Přibrat potřebuješ, zejména v posledním trimestru, kdy dítě nabírá podkožní tuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
31.1.20 15:04

To vážně řešíš v těhotenství svojí váhu? Mysli na miminko a ne na svojí figuru, po porodu se to dá vždycky zhubnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 15:08

:zed:modelky s tímhle myšlením by si měly pořizovat jen čivavy. Kdybys uměla číst, tak by sis dokázala vygůglit, kolik se běžně v těhotenství přibere. Přestaň se zaobírat jen sebou, prospěješ tím okolí i dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1125
31.1.20 15:12

Výška 164 cm, 48 kg, u obou děti jsem nabrala 10 kg a v porodnici nechala 6. Do 14 dnů bylo vše pryč. 6 kilo jsi nabrala a plasis? 8o vždyť to jsi ještě pod normalem :? Já ke konci tehu už téměř nenabirala, žaludek jsem měla jak vlassky ořech, nic se tam už nevešlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 15:14

Ja na ditko myslim to je jasna a samozrejma vec jen jsem to nikdy neresila a cele tehu v poradku a ted se mi to najednou zvrtlo tema bolestma doktor rika ze to nemusi byt namahou ale ze si telo pak dela stejne co chce jen me to zarazilo :nevim: jen me pak i zajimalo kolik se cca nechava v porodnici a shodi behem sestinedel a tak nejak jaky je prumer je jasne ze neco vazi placenta voda dite atd ale jen si neumim predstavit lezet jeste 5 tydnu a nehnout ani brvou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
31.1.20 15:16
@Anonymní píše:
Ja na ditko myslim to je jasna a samozrejma vec jen jsem to nikdy neresila acele tehu v poradkua ted se mi to najednou zvrtlo tema bolestma doktor rika ze to nemusi byt namahou ale ze si telo pak dela stejne co chce jen me to zarazilo :nevim: jen me pak i zajimalo kolik se cca nechava v porodnici a shodi behem sestinedel a tak nejak jaky je prumer je jasne ze neco vazi placenta voda dite atd ale jen si neumim predstavit lezet jeste 5 tydnu a nehnout ani brvou :nevim:

Váha bude v těhotenství bude v pořádku, i když nabereš 20 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23671
31.1.20 15:18

V porodnici necháš klidně 10kg. Jinak se svojí výškou a touhle váhou můžeš být úplně v klidu i když naberes dalších 10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
31.1.20 15:19

U prvního jsem ležet nemusela, přibrala 30kg - měla jsem i dost pohybu. U druhého klid na lůžku od 35.tt a přibrala jsem celkově 9kg. Neplaš a užívej, dokud je ještě trocha klídku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
31.1.20 15:19
@Anonymní píše:
Ja na ditko myslim to je jasna a samozrejma vec jen jsem to nikdy neresila a cele tehu v poradku a ted se mi to najednou zvrtlo tema bolestma doktor rika ze to nemusi byt namahou ale ze si telo pak dela stejne co chce jen me to zarazilo :nevim: jen me pak i zajimalo kolik se cca nechava v porodnici a shodi behem sestinedel a tak nejak jaky je prumer je jasne ze neco vazi placenta voda dite atd ale jen si neumim predstavit lezet jeste 5 tydnu a nehnout ani brvou :nevim:

Já jsem před otěhotněním měla 64 kg (výška 170cm), týden před porodem 70kg. Když jsem odcházela z porodnice tak jsem měla 66 kg, po šestinedělí 62 kg a teď rok po porodu mám 60 kg. Jsem z toho úplně nešťastná, až tak moc jsem zhubnout nechtěla, jím pravidelně, ale tím kojením a každodenním běháním kolem malé atd. to jde tak nějak samo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
31.1.20 15:20
@Jdani píše:
Já jsem před otěhotněním měla 64 kg (výška 170cm), týden před porodem 70kg. Když jsem odcházela z porodnice tak jsem měla 66 kg, po šestinedělí 62 kg a teď rok po porodu mám 60 kg. Jsem z toho úplně nešťastná, až tak moc jsem zhubnout nechtěla, jím pravidelně, ale tím kojením a každodenním běháním kolem malé atd. to jde tak nějak samo

Týden před porodem 80, přehmátla jsem se :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama