Klidné koupáni v okolí Ostravy

118
1.8.13 13:14

Klidné koupáni v okolí Ostravy

Ahoj Maminky, za pár dní přijdou zase pěkná teplíčka, tak bych chtěla vyrazit k vodě. Ráda bych se, ale vyhla koupalištím apod. kde bude blázinec. Máte nějaký tip na klidnější místo v okolí Ostravy? Přehrada, řeka, je mi to celkem fuk ;) díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

34
1.8.13 13:18

Hlučín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.8.13 13:24

Jo, Hlucin je prijemny. ale ted o prazdninach a v tech teplech bude vsude lidi jak opic.
ja mam rada i Olesnou, Basku u Frydku.
v ramci Ostravy se da koupat v Odre (u Vyskovic)

ale koukam, ze s prckem bude lepsi Hlucin nez ty prehrady:
http://www.khsova.cz/…ita_vody.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
1.8.13 13:24

Větřkovická přehrada - za Hukvaldama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10075
1.8.13 13:25

Do odry bych nelezlaaaaaaaa :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10075
1.8.13 13:26

Jo ta olešna a hlučín to je dobrej napad…mi jako děcka jezdily na brušperk, ael zda to tam nezavřeli už to nevim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
1.8.13 13:27

Hlučín máme i relativně kousek a chodí někdo na tu stranu k Jilešovicím? Já zatím vždy byla jen na placeném, nebo podél té hlavní cesty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
1.8.13 13:28

A díky i za ostatní tipy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
1.8.13 13:30

@martas22
Navíc Odra je celkem hustě oblezlá bezďákama. Jsem si chtěla vyrazit na procházku po místech mého dětství a nestačila jsem odtama mazat. Takové kreatury olezlé, špinavé, co se tam válely, měla jsem pocit, že jsem se dostala do zombielandu - než jsem se stihla otočit, zmerčili mě, pozorovali každý můj pohyb, někteří vydávali jen skřeky nebo něco mumlali a 2 se šouravým pomalým tempem vydali za mnou. Tohle jsou ti úplně nesocializovaní, co nevyužívají ani služeb charity, noclehárny v mrazech. Jsou jako zvířátka. Takže kolem Odry je nádherně, ale ne moc bezpečno. Bylo to minulé léto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.8.13 13:34

@Apaji
tak je fakt, ze jsem tam nebyla uz dlouho. ale za vyskovicema je takova pekne misto i s lavickama a bufetem a tam byvaji rodinky s detmi.
pravda ja tam do vody nikdy nelezla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5635
1.8.13 13:35
@Apaji píše:
@martas22
Navíc Odra je celkem hustě oblezlá bezďákama. Jsem si chtěla vyrazit na procházku po místech mého dětství a nestačila jsem odtama mazat. Takové kreatury olezlé, špinavé, co se tam válely, měla jsem pocit, že jsem se dostala do zombielandu - než jsem se stihla otočit, zmerčili mě, pozorovali každý můj pohyb, někteří vydávali jen skřeky nebo něco mumlali a 2 se šouravým pomalým tempem vydali za mnou. Tohle jsou ti úplně nesocializovaní, co nevyužívají ani služeb charity, noclehárny v mrazech. Jsou jako zvířátka. Takže kolem Odry je nádherně, ale ne moc bezpečno. Bylo to minulé léto.
:palec: Popsala jsi to naprosto trefně, název zobieland se u mě určitě ujme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
1.8.13 13:38

@Kirbisek
Dík :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5635
1.8.13 13:40

Holky já chodím přes týden normálně na Vřesinu. Tak do 4 hodin, než se tam začnou valit davy z práce, je tam fakt pohodička i teď v těch verdech. Málo lidí, nikde žádné fronty, pohoda, klídeček.
Ale během víkendu byste mě tam nedostali ani za zlaté prase :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
1.8.13 13:40

Hlučín, je tam teda nával :roll: ale voda čistá a teplá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6543
1.8.13 13:45

Brušperk je stále funkční, navíc to tam ted zvelebují…Je tam i občerstvení, cesta kolem přehrady vylitá asfaltem, takže super i na kolečkové brusle, kolo…dokonce jsem tam viděla i stan..
Hlučín od Jilešovic znám, chodíme tam rybařit a stanovat..voda je tam v poho i na koupání a hlavně tam není tolik lidí jako u hráze a od kempu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama