Klidový režim, co vše obnáší?

Anonymní
11.6.20 16:42

Klidový režim, co vše obnáší?

Ahoj, prosím, poradíte mi? Jsem 27tt na rizikovém s preeklampsií.
Nyní trpím na neskutečné tvrdnutí břicha, až bolestivé a opravdu časté. Tento týden mi doktorka řekla, že čípek má správnou délku, ale hrdlo se otevírá. Řekla mi akorát, že mám mít klidový režim a přijít za 2 týdny.
Léky mám doma Godasal na preeklampsii a magnoselv na tvrdnutí. Ale vůbec to nepomáhá a je to snad horší a horší.
Hodně odpočívám, ale běžné domácí práce dělám normálně, sex mám taky normálně.
Prostě mi řekla klidový režim, ale co to vlastně obnáší prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17527
11.6.20 16:48

U me byl klidovy rezim striktni zakaz sexu, zadne chození, zadne domácí prace, dokonce sem nesmela ani sedet. Jenom lezet v posteli, dojit si max na zachod, rychle do sprchy nebo si vytahnout neco z lednice a zas si to odnest do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7716
11.6.20 16:49

Tak normálně klidový režim obnáší to, že co nejvíc ležíš, omezit vycházky, domácí práce a sex. Že nejde domácí práce vynechat úplně, to chápu, sama jsem byla měsíc na rizikovém, ale zrovna ten sex bych vypustila úplně, když se ti otvírá hrdlo. Může to přispět k předčasnému porodu a z mě zkušenosti to zhoršuje i to tvrdnutí břicha. Jsi 27tt, to je na porod ještě dost brzo, být tebou, tak se minimálně měsíc poctivě flakam a opravdu jen ležím, ono to nic neuteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3294
11.6.20 16:51

To je vtip? Ještě chvíli dráždi čípek a dělohu sexem, a taky můžeš porodit dost velky nedonosene. Bez na WC a zpět do postele. Nic jinyho nedělej. Nechápu jak někdo může mít sex při klidovém režimu.. To opravdu nepřemýšlíš? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 16:52

@Kriss Tina
Fuuha, to nevím, jak vydržím 8o
Neustále bych něco dělala, alespoň uklízela nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
782
11.6.20 16:52

No nevím, ale sexu bych se asi vynnula, pokud se hrdlo otvírá. Me hrozil předčasný porod ve 29tt a klidovy režim je to, že hodně odpočívám, maximálně udělám rychlý oběd a jinak se vším pomáhá manžel. Nejsem doktor, ale když jsem byla tenkrát v nemocnici, tak sex moc nedoporučovali, ale..To se asi doptej svého lékaře. Navic ty máš preeklaplmpsii..No, nevím. Byla bych asi velmi opatrná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
908
11.6.20 16:54

Mě spíš dostává, že je Ti takhle a sex provozuješ normálně..Ale jinak jak píšou holky, hlavně ležet..

Příspěvek upraven 11.06.20 v 16:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 16:54

@mackA159
Napsala jsem to špatně, doteď jsem měla sex naprosto normálně, teď v pondělí mi řekla dr. To s tím čípkem a samozřejmě žádný sex od té doby nebyl 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
3294
11.6.20 16:55
@Anonymní píše:
@mackA159
Napsala jsem to špatně, doteď jsem měla sex naprosto normálně, teď v pondělí mi řekla dr. To s tím čípkem a samozřejmě žádný sex od té doby nebyl 8o.

Uff, tak to pak jo. Nohy nahoru, a opravdu nic nedělat. Na domácí práce se vykašli.. Ona ta podlaha počká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
11.6.20 16:59
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Neustále bych něco dělala, alespoň uklízela nebo tak.

a chceš to dítě vůbec??? Že děláš takové blbosti. Sex? Fakt? to ti selský rozum neřekl, že ten rozhodně ne. Nějaké gruntovaní, to taky asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17527
11.6.20 16:59
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Neustále bych něco dělala, alespoň uklízela nebo tak.

Chápu, taky pro me nebylo snadny jenom lezet s nohama nahoru, zvlášť kdyz sem doma mela jeste 3 leté dítě. Holt domaci prace byly na chlapovi, stejne jako nakupy, vaření atd. Zdravé dítě pro me bylo jaksi důležitější než nablyskana podlaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 17:04

@Kriss Tina
Partner pracuje v zahraničí, je doma jen na víkendy a od rodiny bydlíme daleko. Takže jsem přes týden sama doma 8o. Takže je to hodně těžké “jen lezet” :?

• Nahlásit
  • Citovat
3333
11.6.20 17:09
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím, poradíte mi? Jsem 27tt na rizikovém s preeklampsií.
Nyní trpím na neskutečné tvrdnutí břicha, až bolestivé a opravdu časté. Tento týden mi doktorka řekla, že čípek má správnou délku, ale hrdlo se otevírá. Řekla mi akorát, že mám mít klidový režim a přijít za 2 týdny.
Léky mám doma Godasal na preeklampsii a magnoselv na tvrdnutí. Ale vůbec to nepomáhá a je to snad horší a horší.
Hodně odpočívám, ale běžné domácí práce dělám normálně, sex mám taky normálně.
Prostě mi řekla klidový režim, ale co to vlastně obnáší prosím?

To ses měla doptat doktorky. Může to znamenat od prostého nechozeni do práce až po trvale leženi s výjimkou cesty na záchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
11.6.20 17:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Partner pracuje v zahraničí, je doma jen na víkendy a od rodiny bydlíme daleko. Takže jsem přes týden sama doma 8o. Takže je to hodně těžké “jen lezet” :?

Jsi doma sema? Nebo se musíš starat o dítě, psa… Pokud jsi sama, nemusíš dělat opravdu nic. Měla by sis uvědomit, že ohrožuješ sebe i to dítě. Pokud máš psa dej ho někomu do porodu na hlídání, pokud máš dítě pozadej někoho aby se k tobě nastěhoval a pomohl ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
885
11.6.20 17:38

Lezet a dojit do koupelny a do lednice. Nic vic. Fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama