Reklama

Klientská pracovnice na pokladně ČSOB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 09:46
Klientská pracovnice na pokladně ČSOB

Mám dotaz, u nás na malém městě je volné místo Klientská pracovnice na pokladně v ČSOB. U nás je velmi málo pracovních příležitostí - a pokud, tak je to v pohostinství - tzn. víkendy apod. Přemýšlela jsem, že to zkusím. Jenže pracovala jsem na poště a půl roku jako finanční poradce, zařekla jsem se, že už nechci lidem něco cpát, je to proti mému přesvědčení. Jde mi o to, jestli na této pozici je nutné prodávat produkty, jestli musí splnit nějaký plán - např. účtů za rok a pod. Nebo jen něco nadhodí a plnění je na ostatních členech banky? Někdo mi říkal, že při výběru peněz se zeptat - máte předschválený limit na půjčku, nemáte zájem? Pokud kývnou, pošlu je ke kolegyni, ta je zpracuje. Jenže tohle je info staré 6 let. Nechci prostě už být pod tlakem, bát se o práci, když nesplním, objíždět a shánět si klientelu sama, popř. v době neúspěchu zakládat produkty na rodinu. Tak nevím, zda to vůbec zkoušet, zda to má smysl :nevim:

Reklama

Reakce:

Merule
Kecalka 185 příspěvků 11.02.18 09:57

Dělala jsem v KB, kvůli těm číslům jsem nakonec odešla, ten tlak na nucení produktů jsem nesnesla.. Co vím teď od holek, co právě dělají na pokladně, mají i ony dané, kolik schůzek musí denně domluvit bankovním poradcům a produkty nabízet.. Takže se obávám, že to bude všude podobné. NIcméně mi to přijde šílený, sama bych si šla na pokladnu peníze vložit či vyzvednout a rozhodně nechci, aby mi někdo něco nabízel :zed: :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:59

@Merule
Díky. Asi se na to vykašlu, znovu na to nemám koule :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >