Klimonorm kvůli vymizení mensesu ve 22 letech

94
21.4.16 16:00

Klimonorm kvůli vymizení mensesu ve 22 letech

Ahoj pls má někdo zkušenosti s klimonormem? nasadili mi ho kvůli vymizení menstruace že mi špatně pracovala děloha. Teď jsem dobrala první platicko dostala jsem to ale bojím se vedlejších účinků konkrétně pribirani a akné. Pribrali jste? nebo co jste místo toho brali? Nechci antikoncepci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
643
21.4.16 16:39

No hele, je to hormonalni substitucni lecba pro zeny v menopauze nebo pro zeny co prisly o vajecniky a tak… je ti 22 let… zjistilo se, proc si prestala menstruovat? Delal ti nekdo hormonalni vysetreni, ultrazvuk atd atd? Dokud se nezjisti pricina, je silenost to brat. Neni normalni ve 22 prijit o menses. Je potreba presne zjistit PROC se tak stalo. Pak lze lecit pricinu… s timhle lekem mit menstruaci samo budes, ovsem umele vyvolanou.. pokud to nepujde jinak tak nakonec proc ne, ovsem aby se tim jen nemaskoval nejaky zavazny problem…!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
21.4.16 16:43

Gynekoložka mi dělala ultrazvuk řekl mi jen že neví proč nemestruuji a předepsala mi tohle. Když mě začla z toho svědit pokožka řekla mi at to vydržím a začnu brát druhe platíčko a pak at dám vedet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
21.4.16 16:46

A to ti ani neudelala hormonalni profil??? 8o
Tak to je sileny. Jak dlouho uz nemenstruujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
21.4.16 16:49

Neudělala. Nemenstruovala jsem dva měsíce davali mi vyvolávačku po ktere jsem to měla dostat a brát utrogestat jenže po ní jsem to nedostala tak mi předepsala klimonorm. Nějak zvlášt se mi to nechce brát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
21.4.16 16:59

@veverka019 no hele 2 mesice neni jeste nic hroznyho. Nechapu proc po 2 mesicich hned nasazovat tohle.. Pokud uz to teda po 2 mesicich resit, tak se rozhodne melo zacit zjistenim PRICINY. Muze to byt od stresu, prilis nizke/vysoke vahy, hormonalni dysbalance (at uz kvuli hypofyze nebo kvuli vajecnikum) az treba po predcasnou menopauzu… atd atd Tohle vsechno se musi vzit v uvahu. Kdyz se to „vyresi“ temahle tabletama tak ty sice budes pravudelne menstruovat, umele, ale zcela se zakryje napr. to, ze ti vubec nefungujou vlastni vajecniky ( udavam jen jako priklad, nechci te vubec strasit). Taky nevim, jaky ma tvoje mudr plan. Jestli ti necha par cyklu tohle a pak se vysadi a uvidi se, jestli se telo „chytne“ tak jeste dejme tomu, to by asi slo. Ale jestli plan byl ti nasadit K. a spokojit se bez dalsich vysetreni s tim, ze na tom kraasne menstruujes, tak je to jednoznacne chyba a zmenila bych okamzite mudr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat