Klinická studie IVF - kdo ví o CAR, kde probíhá IVF zdarma

1510
13.7.15 13:23

Klinická studie IVF - kdo ví o CAR, kde probíhá IVF zdarma

Ahoj,
kdo ví o CAR, kde budou hledat páry na klinickou studii. Podejte informace nám ostatním, kteří by tuto studii chtěly podstoupit.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

161
13.7.15 13:45

Ahoj já chodila do Fakultní nem. Olomouc. IVF v rámci studie bylo zdarma a to včetně ICSI, prodloužené kultivace a zmrazení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1510
14.7.15 13:30

Já se dozvěděla pozdě o klinické studii.Byla v červnu v Cube a teď jsem žádnou nenašla. Snad na podzim se někde objeví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
30.1.17 19:20

Dobry den dnes jsem se dozvedela ze v mem CARU bude probihat klinicka studie ivf nevite nekdo jestli je sance ze se tam muzu dostat i ja s PCO? nebo podstoupil to nekdo s mym podobnym problemem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
30.1.17 19:29

@evkaa7 To ti tu neřekneme, když neznáme zadání té studie, musíš se zeptat přímo v CAR, na jakou skupinu je to zaměřené. Obecně, pokud budeš splňovat podmínky zadání studie a nebude už naplněný stav, tak by v zařazení do ní nemusel být problém.

• Citovat
  • Upravit
106
30.1.17 19:36

V Caru prave sami jeste nevi podminky jake budou potreba jen me spis zajimalo jestli nekdo s Pco mel sanci nebo zkusenosti a dostal se tam uz jsem pomerne zoufala tak zkousim vse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
30.1.17 19:43
@evkaa7 píše:
V Caru prave sami jeste nevi podminky jake budou potreba jen me spis zajimalo jestli nekdo s Pco mel sanci nebo zkusenosti a dostal se tam uz jsem pomerne zoufala tak zkousim vse

Jenže to ti nikdo kromě CARu a zadavatele neřekne. Každá studie má nějaký svůj cíl, nějaké podmínky, v jedné mohou být PCO překážkou pro vstup, v jiné naopak podmínkou, protože to je studie zaměřená přímo na tyto pacientky. Takže i když ti tu někdo napíše nějakou svou zkušenost, je to irelevantní pro tuto konkrétní studii. Rozumím, že jsi zoufalá, přeji ti, aby ses kvalifikovala, ale musíš vydržet. Pokud ještě v CARu sami neví, jaké ty podmínky budou, tak ještě nemají podepsanou smlouvu a nemohou začít nabírat pacienty. Bohužel musíš opravdu zatím vydržet :hug:.

• Citovat
  • Upravit
1.12.19 10:17

@MonikaDa a nevíte jestli tam bude ještě probíhat děkuji moc by nám pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 10:18

@MonikaDa a nevíte jestli tam bude ještě probíhat děkuji moc by nám pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit