Reklama

Klinika Lexum, Duovize - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 08.08.18 17:55
Klinika Lexum, Duovize - zkušenosti

Ahoj. :mavam:
Mate někdo zkušenosti s klinikou Lexum, nebo Duovize?
Jak jste byli spokojeni?
Dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 08.08.18 18:40

V Lexum jsem byla a zpětně musím říct, že nic moc. Jedno oko se jim nepovedlo na 100%. Jako brýle jsem nosit nemusela, to ne, ale na samotné levé jsem prostě viděla rozmazaně a hůř než na to pravé, dohromady to šlo, ale prostě nebylo to stoprocentní. Byla jsem na kontrole a doktorka mi řekla, že přístroj mi nenaměřil žádné dioptrie, takže je to OK, dala mi nějaké kapky, po jejichž aplikaci to bylo stejné. Jinak jako přístup před, operace atd., vše OK, ale tohle bych si představovala s trochu jiným přístupem, i když nešlo o nic extra závažného. :nevim:

admin
Extra třída :D 10892 příspěvků 10.08.18 15:06

Přidávám ještě jednu diskuzi na téma Klinika Lexum - už je tam také zkušenost. :palec:

Držím palce!
Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama