Klinika Lexum, Duovize - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 7 inzerátů 08.08.18 17:55
Klinika Lexum, Duovize - zkušenosti

Ahoj. :mavam:
Mate někdo zkušenosti s klinikou Lexum, nebo Duovize?
Jak jste byli spokojeni?
Dekuji :kytka:

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34972 příspěvků 08.08.18 18:40

V Lexum jsem byla a zpětně musím říct, že nic moc. Jedno oko se jim nepovedlo na 100%. Jako brýle jsem nosit nemusela, to ne, ale na samotné levé jsem prostě viděla rozmazaně a hůř než na to pravé, dohromady to šlo, ale prostě nebylo to stoprocentní. Byla jsem na kontrole a doktorka mi řekla, že přístroj mi nenaměřil žádné dioptrie, takže je to OK, dala mi nějaké kapky, po jejichž aplikaci to bylo stejné. Jinak jako přístup před, operace atd., vše OK, ale tohle bych si představovala s trochu jiným přístupem, i když nešlo o nic extra závažného. :nevim:

admin
Extra třída :D 11157 příspěvků 10.08.18 15:06

Přidávám ještě jednu diskuzi na téma Klinika Lexum - už je tam také zkušenost. :palec:

Držím palce!
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >