Klinika v Praze na odstranění žil. Poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 13:56
Klinika v Praze na odstranění žil. Poraďte

Ahoj holky, poprosim ponechat anonym, jelikož nechci, aby zde poznal z mých známých můj nick. Potřebuji od vás poradit nějakou dobrou kliniku, kde mi odstraní moje vystouplé žíly. Metličky nemám, klasická operace mi nepomůže. Žíly mám na stehnech, na lýtkách, v zadní části lýtka… Prostě hrůza. Potřebovala bych vytáhnout všechny žilky a vím, že klasická operace je mi k prdu. Ani nemusím psát, že mám kvůli tomu v létě blok. Přemýšlím už delší dobu o placené verzi, pokud mi pomůže. Jen nevím, kterou kliniku vybrat, četla jsem i o nějaké technice dr Horákové, ale ve spoustě recenzí se píše, že je tato metoda velmi bolestivá. A jedné slečně se žíly stejně celkem brzy vrátily. Další děti neplánuji, takže doufám, že po zákroku mi nohy zůstanou nějaký rok bez viditelných žil. Poprosila bych vás, zda mi doporučíte v Praze dobré místo, popřípadě jak to probíhá, zda se vám žíly vrátily. Kolik vás zákrok stál :kytka: Snad se tu někdo najde

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:51

Nikdo nic?

yaima
Nováček 1 příspěvek 24.10.18 15:34
pallas athena chodov

Byla jsem na pěnové sklerotizaci a velká spokojenost, ale je to pár týdnů, uvidíme konečný výsledek - jak vydrží. Objednáš se přes internet a lékař posoudí, jaký výkon je vhodný. Sklerotizace trvá pár minut, skoro to není cítit, další bolestivost je mírná, nosí s e punčocha a asi po 3 týdnech kontrola. Cena 4 tisíce, punčochu jsem u nich koupila asi za 700.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >