Klion d 100 tablety - zkušenosti?

Napsat příspěvek
2363
12.11.13 16:55

Ahoj, dobrala jsem Klion, zánět odešel a po pohl. styku cítím že je zpět. CO teď? Volat na gyn?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
13.11.13 16:10

Asi jo..hlavne je to divny, ze takhle hned..prelecil se i pritel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.14 20:06

Holky Holík stojí ten klion d nikde jsem to nenasla

• Nahlásit
  • Citovat
6.9.14 16:50

A je to krvácení při klionu běžné? Mám si dnes brát 5. tabletu, ale začala jsem krvácet. Je to jiné, než při ms, ale na jiných fórech se doporučuje léčbu přerušit a obnovit znovu po… já nevim 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1049
12.3.15 23:09

Zkusenost.. po 4dnech meska o tydpmeskaen driv.. mam ji pravidelnou. Tak nevim asi je to tim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.15 10:20

Klion zkušenosti - kdy nastalo zlepšení?

Ahoj,

prosím, obnovuji toto téma… KLION - vaginální tablety.

Mám po 4. tabletě Klionu a zatím nepociťuji výrazné zlepšení, od kdy tak může dojít k odstranění problému? Hned druhý den po první tabletě jsem začla mírně krvácet (to jsem krvácela i předtím, neboť to bylo ze zánětu a kvasinek a ještě nějakých potvor, uplně mi to zhatilo cyklus), ale po Klionu se zdá, že to krvácení je jiné, dále ze mě vychází divné věci - žlutavé cosi.. zřejmě ten zánět. Prosím, kdy jste pocítili změnu? Měla jsem při zánětu i nyní při léčbě divné pocity v podbřišku - asi jak se strhává ten zánět.. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.16 12:22

Holky, pomohl vám ten Klion D? Já ho mám už 7 tabletu a uvnitř pochvy mi to přijde dobrý, ale venku mě to svědí a taky chodím víc čůrat, tak se bojím, že mi to skočilo „vedle“

• Nahlásit
  • Citovat
25.8.16 16:56

Já dostala Klion D na výtok. Mám za sebou 4. tabletu a nemůžu říct teda rozdíl. Každé ráno zjistím, že rozpuštěná tableta nezůstala všechna, kde měla. Pak v průběhu celého dne musím nosit vložku. Krvácení se u mě neobjevilo a nic mě nesvědilo ani předtím, ani teď. Jen by mě zajímalo, jestli musí být přeléčený i partner, aby se to nevrátilo. Doktorka mi to doporučila, ale ten lék je pouze na recept, tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.17 22:46

To je samozdrejme vždy musí i partner který si Zajde k obvodakov :) tam mu to napíšou taky teď pravé užíváme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.18 20:36

Dobrý večer, lékař mi také předepsal klion, a když jsem se ho zeptala, jestli se to nějak týká i přítele, řekl mi, že se to přítele netýká a když jsem se ptala na pohlavní styk, řekli mi, že můžu v průběhu léčby poskytovat pohlavní styk, že se tím i přítel přelečí a v lékarně mi zase lékarnice řekla, že nesmím v průběhu léčby poskytovat pohlavní styk. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli se opravdu musí přítel přelečit také. Nevím co s tím a muže to ohrozit i nějak otěhotnění ?, protože jsem ještě těhotná nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.8.18 20:42
@Anonymní píše:
Dobrý večer, lékař mi také předepsal klion, a když jsem se ho zeptala, jestli se to nějak týká i přítele, řekl mi, že se to přítele netýká a když jsem se ptala na pohlavní styk, řekli mi, že můžu v průběhu léčby poskytovat pohlavní styk, že se tím i přítel přelečí a v lékarně mi zase lékarnice řekla, že nesmím v průběhu léčby poskytovat pohlavní styk. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli se opravdu musí přítel přelečit také. Nevím co s tím a muže to ohrozit i nějak otěhotnění ?, protože jsem ještě těhotná nebyla.
řekla bych, že bys měla změnit doktora :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
8.11.19 20:23

zkousim ozivit diskuzi

Ahoj holky, dostala jsem na zanet (svedeni, hrudkovity vytok) Klion… Nikdy predtim jsem ho nemela, vzdy bud clotrimazol nebo macmiror. Pomohl vam a pokud ano, tak za jak dlouho? Ja mam v sobe zatim jen 2 tablety, takze zadny rozdil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1835
8.11.19 20:27

@Botičkadam mě hrozne klion palel, bolel - začala jsem po prvním hned krvacet - tak jsem jela na gyn a zjistilo se, ze pro mě to úplně fajn volba nebyla- sliznici jsem dávala dohromady ještě dva měsíce.

Sestra ho měla a úplně v pořádku.

Tak snad pomůže i tobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama