Klion D100 ve třináctém týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 11.08.18 18:50
Klion D100 ve třináctém týdnu těhotenství

Holky moje doktorka má dovolenou a na pohotovosti mi kvůli výtoku předepsala doktorka Klion, při čemž hned na začátku je psáno, že se nesmí užívat v prvním trimestru a pak taky nic moc. Máte zkušenosti? Vedlejší účinky taky žádná sláva.

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 11.08.18 19:34
@RadkaOR píše:
Holky moje doktorka má dovolenou a na pohotovosti mi kvůli výtoku předepsala doktorka Klion, při čemž hned na začátku je psáno, že se nesmí užívat v prvním trimestru a pak taky nic moc. Máte zkušenosti? Vedlejší účinky taky žádná sláva.

Neboj, to není žádná trága. Divím se, že Ti nepředepsali Macmiror, myslím, že je lepší, mně třeba Klion nijak zvlášť nezabíral nikdy.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 11.08.18 19:35

Ja to musim poresit pristi tyden se svoji doktorkou, me jen zdesilo to varovani.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 11.08.18 19:40
@Zabatko píše:
Neboj, to není žádná trága. Divím se, že Ti nepředepsali Macmiror, myslím, že je lepší, mně třeba Klion nijak zvlášť nezabíral nikdy.

A mela jsi po tom Klionu nejake problemy?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8489 příspěvků 11.08.18 20:25

Buď v klidu mě též na pohotovosti na začátku 40tt (asi jsem vypadala málo těhotně) napsal sám primář ORL atb která nejsou vhodná pro těhotné :zed: já jsem pečlivka a čtu si příbalový letáky snad u všeho, takže jsem to nevzala a druhý den tam jela znovu, pak už mi konečně předepsali vhodné léky. Já jsem posera a nevzala bych nic kde je napsané nevhodné pro těhotné, jasně spousta léků to má třeba jen že nechtějí platit drahé testy atp, ale nač to riskovat, on pak nikdo nepřizná, že by to mohlo být z toho a toho..

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 11.08.18 20:37
@Kristyna.Vechto­va píše:
Buď v klidu mě též na pohotovosti na začátku 40tt (asi jsem vypadala málo těhotně) napsal sám primář ORL atb která nejsou vhodná pro těhotné :zed: já jsem pečlivka a čtu si příbalový letáky snad u všeho, takže jsem to nevzala a druhý den tam jela znovu, pak už mi konečně předepsali vhodné léky. Já jsem posera a nevzala bych nic kde je napsané nevhodné pro těhotné, jasně spousta léků to má třeba jen že nechtějí platit drahé testy atp, ale nač to riskovat, on pak nikdo nepřizná, že by to mohlo být z toho a toho..

Presne tak, ja beru tu zodpovednost na sebe a radeji pockam do stredy na moji doktorku, mam jeste v zasobe Lactofeel tak si vezmu ten, tam je psano, ze vhodne pro tehotne.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8489 příspěvků 11.08.18 20:44

@RadkaOR pokud máš něco vhodného asi bych raději použila toto, ono ve finále Ti třeba Dr řekne, že je to úplně v pohodě, mě v porodnici řekli, že ty původní ATB by takto krátkou dobu před porodem taky klidně dali, ale já jsem byla ráda (prostě ten pocit že je to opravdu OK) že beru lepší přípravek. U mě to tedy ve finále bylo hlavně tím, že malý byl velký a tlačil mi na nějaký nerv v těle a já měla napuchlé pravé ucho v boltci a lehce paralyzovanou pravou část obličeje (mimické svaly) s porodem to opadlo asi 3h po něm..

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 11.08.18 20:51
@RadkaOR pokud máš něco vhodného asi bych raději použila toto, ono ve finále Ti třeba Dr řekne, že je to úplně v pohodě, mě v porodnici řekli, že ty původní ATB by takto krátkou dobu před porodem taky klidně dali, ale já jsem byla ráda (prostě ten pocit že je to opravdu OK) že beru lepší přípravek. U mě to tedy ve finále bylo hlavně tím, že malý byl velký a tlačil mi na nějaký nerv v těle a já měla napuchlé pravé ucho v boltci a lehce paralyzovanou pravou část obličeje (mimické svaly) s porodem to opadlo asi 3h po něm..

Tak to bych vubec nerekla, ze muzou byt v tehotenstvi i takove problemy, ze ti dite utlacuje nejake nervy, tak hlavne kdyz to bylo vsecko v poradku.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8489 příspěvků 11.08.18 21:01

@RadkaOR hele já taky ne, ale nebylo to nic hrozného, jen to ucho prostě bolelo, já jsem prcek 158cm a malej měl 51cm takže skoro třetina mě, tak se nedivím a břicho jsem žádný obří neměla, tak se hold někam musel vejít, uvidíme co teď druhej prcek, jsem na začátku 18tt :) každopádně přeju ať se to u Tebe vyřeší a je vse v pořádku :)

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 11.08.18 21:08

Dekuju moc, tak to te kluk urcite preroste????

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8489 příspěvků 11.08.18 21:11

@RadkaOR noo joo ono s dvoumetrovým manželem ani s ničím jiným nepočítám :lol: a u těch kluků je lepší když jsou vyšší :)

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 11.08.18 21:30
@RadkaOR noo joo ono s dvoumetrovým manželem ani s ničím jiným nepočítám :lol: a u těch kluků je lepší když jsou vyšší :)

To urcite, u holky je to roztomile, ale u kluka lip kdyz je vetsi, tak to manzel zachranuje????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >