Reklama

Klion D100 ve třináctém týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 11.08.18 18:50
Klion D100 ve třináctém týdnu těhotenství

Holky moje doktorka má dovolenou a na pohotovosti mi kvůli výtoku předepsala doktorka Klion, při čemž hned na začátku je psáno, že se nesmí užívat v prvním trimestru a pak taky nic moc. Máte zkušenosti? Vedlejší účinky taky žádná sláva.

Reklama

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4165 příspěvků 11.08.18 19:34
@RadkaOR píše:
Holky moje doktorka má dovolenou a na pohotovosti mi kvůli výtoku předepsala doktorka Klion, při čemž hned na začátku je psáno, že se nesmí užívat v prvním trimestru a pak taky nic moc. Máte zkušenosti? Vedlejší účinky taky žádná sláva.

Neboj, to není žádná trága. Divím se, že Ti nepředepsali Macmiror, myslím, že je lepší, mně třeba Klion nijak zvlášť nezabíral nikdy.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 11.08.18 19:35

Ja to musim poresit pristi tyden se svoji doktorkou, me jen zdesilo to varovani.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 11.08.18 19:40
@Zabatko píše:
Neboj, to není žádná trága. Divím se, že Ti nepředepsali Macmiror, myslím, že je lepší, mně třeba Klion nijak zvlášť nezabíral nikdy.

A mela jsi po tom Klionu nejake problemy?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7627 příspěvků 11.08.18 20:25

Buď v klidu mě též na pohotovosti na začátku 40tt (asi jsem vypadala málo těhotně) napsal sám primář ORL atb která nejsou vhodná pro těhotné :zed: já jsem pečlivka a čtu si příbalový letáky snad u všeho, takže jsem to nevzala a druhý den tam jela znovu, pak už mi konečně předepsali vhodné léky. Já jsem posera a nevzala bych nic kde je napsané nevhodné pro těhotné, jasně spousta léků to má třeba jen že nechtějí platit drahé testy atp, ale nač to riskovat, on pak nikdo nepřizná, že by to mohlo být z toho a toho..

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 11.08.18 20:37
@Kristyna.Vechto­va píše:
Buď v klidu mě též na pohotovosti na začátku 40tt (asi jsem vypadala málo těhotně) napsal sám primář ORL atb která nejsou vhodná pro těhotné :zed: já jsem pečlivka a čtu si příbalový letáky snad u všeho, takže jsem to nevzala a druhý den tam jela znovu, pak už mi konečně předepsali vhodné léky. Já jsem posera a nevzala bych nic kde je napsané nevhodné pro těhotné, jasně spousta léků to má třeba jen že nechtějí platit drahé testy atp, ale nač to riskovat, on pak nikdo nepřizná, že by to mohlo být z toho a toho..

Presne tak, ja beru tu zodpovednost na sebe a radeji pockam do stredy na moji doktorku, mam jeste v zasobe Lactofeel tak si vezmu ten, tam je psano, ze vhodne pro tehotne.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7627 příspěvků 11.08.18 20:44

@RadkaOR pokud máš něco vhodného asi bych raději použila toto, ono ve finále Ti třeba Dr řekne, že je to úplně v pohodě, mě v porodnici řekli, že ty původní ATB by takto krátkou dobu před porodem taky klidně dali, ale já jsem byla ráda (prostě ten pocit že je to opravdu OK) že beru lepší přípravek. U mě to tedy ve finále bylo hlavně tím, že malý byl velký a tlačil mi na nějaký nerv v těle a já měla napuchlé pravé ucho v boltci a lehce paralyzovanou pravou část obličeje (mimické svaly) s porodem to opadlo asi 3h po něm..

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 11.08.18 20:51
@RadkaOR pokud máš něco vhodného asi bych raději použila toto, ono ve finále Ti třeba Dr řekne, že je to úplně v pohodě, mě v porodnici řekli, že ty původní ATB by takto krátkou dobu před porodem taky klidně dali, ale já jsem byla ráda (prostě ten pocit že je to opravdu OK) že beru lepší přípravek. U mě to tedy ve finále bylo hlavně tím, že malý byl velký a tlačil mi na nějaký nerv v těle a já měla napuchlé pravé ucho v boltci a lehce paralyzovanou pravou část obličeje (mimické svaly) s porodem to opadlo asi 3h po něm..

Tak to bych vubec nerekla, ze muzou byt v tehotenstvi i takove problemy, ze ti dite utlacuje nejake nervy, tak hlavne kdyz to bylo vsecko v poradku.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7627 příspěvků 11.08.18 21:01

@RadkaOR hele já taky ne, ale nebylo to nic hrozného, jen to ucho prostě bolelo, já jsem prcek 158cm a malej měl 51cm takže skoro třetina mě, tak se nedivím a břicho jsem žádný obří neměla, tak se hold někam musel vejít, uvidíme co teď druhej prcek, jsem na začátku 18tt :) každopádně přeju ať se to u Tebe vyřeší a je vse v pořádku :)

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 11.08.18 21:08

Dekuju moc, tak to te kluk urcite preroste????

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7627 příspěvků 11.08.18 21:11

@RadkaOR noo joo ono s dvoumetrovým manželem ani s ničím jiným nepočítám :lol: a u těch kluků je lepší když jsou vyšší :)

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 11.08.18 21:30
@RadkaOR noo joo ono s dvoumetrovým manželem ani s ničím jiným nepočítám :lol: a u těch kluků je lepší když jsou vyšší :)

To urcite, u holky je to roztomile, ale u kluka lip kdyz je vetsi, tak to manzel zachranuje????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama