Klistýr a nežádoucí účinky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 09:10

Klistýr a nežádoucí účinky

Zdravim. Včera jsem po druhe zkoušela klistýr, že prý to očišťuje organismus. Po prvé to bylo v pořádku ale dnes od 2:00 do teď každou půlhodinu lítám na záchod ( mám běhavou a do toho zvracím). Mám jakési závratě, ale když se vyzvracím, tak je to na chvíli dobré. Nevím přímo jestli to je tim klistýrem, nebo nějakým jídlem. Každopádně teď nemohu nic pít ani jíst, jelikož všechno vyzvracim. Jsem dehydratovaná a o to ty závratě jsem horší. Máte s tím někdo prosím zkušenosti, nebo mi poradíte co mám dělat prosím?
Děkuji 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2293
2.1.22 09:14

A co takhle se odebrat na pohotovost, mohla sis něco poškodit, než tady vypisovat, nic jiného se tady nedovíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14482
2.1.22 09:21

Myslím, že máš virozu, klidně o covid.
Klystyr jako sex praktika, nebo máš problém se zácpou?

Tak snad si nedavas víc vody, než máš, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
2.1.22 09:23

@g.sandova popravde ani nevim, ale nebylo ji tolik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14482
2.1.22 09:37

@Anka233 no dává se to do toho pytlíku, ne?
Prostě jsi nemocná, klidně i covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
2.1.22 09:45

To je viroza. Pruplach střeva to neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 09:51

Měly jsme s mámou to samé, zvracení, vodnatý průjem, závratě, hrozná únava, byl to covid.
Na to zavodnění zkus studený černý čaj hooodně ředěný vodou, to bys měla udržet, ale musíš to popíjet jen po malých doušcích, tohle mi hodně pomohlo, a mamce taky.

• Citovat
  • Nahlásit
3300
2.1.22 10:02

Studenou colu po lžičkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
2.1.22 18:51

Vaše tělo potřebuje ze zdravotní stránky pouze jedinou očistu. A tou je zdravý a vyvážený jídelníček. Průplach střev není něco, co byste měla dělat, pokud vás k tomu nevyzve lékař. Pokud máte problémy s trávením a přišlo vám to jako dobré řešení, tak mi věřte, že daleko lepší je zkontrolovat, kolik vlákniny denně přijímáte. Nejspíš zjistíte, že málo. Takže tu příště navyšte a tělo se o zbytek postará samo zcela přirozeně… Pro gynekologické výplachy platí to samé - dělají se jen na doporučení lékaře.

Je dost možné, že se o vás pokoušel třeba ten covid a tím, že jste si vypláchla střevo a tudíž se zbavila prospěšných bakterií (a tedy oslabila tělo), umožnila jste mu dobře se uchytit a rychle rozvinout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 09:28
@Anonymní píše:
Měly jsme s mámou to samé, zvracení, vodnatý průjem, závratě, hrozná únava, byl to covid.
Na to zavodnění zkus studený černý čaj hooodně ředěný vodou, to bys měla udržet, ale musíš to popíjet jen po malých doušcích, tohle mi hodně pomohlo, a mamce taky.

Asi ano, buď covid nebo střevní chřipka:). S klistýrem to díky bohu nemá nic společného, protože mám teploty a měli i mají to lidi s kterými jsem se vídala. Pít už nějak dokážu, že to nevyzvracím. Jíst bohužel ne, ani piškoty..všechno jde ven. Průjem mám pořád:(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat