Klistýr a zkušenosti s bolestí

Anonymní
4.1.20 20:48

Klistýr a zkušenosti s bolestí

Dobrý den,
Budu ráda když odpoví ti, kteří mají zkušenost. Bolí vás také potom břicho? Pokud ano, tak jak dlouho? Jak často si jej děláte a jak dlouho necháte vodu téct? Čím více si jej dělám, tím víc mě bolí břicho. Dělám něco špatně, nebo je to normální.? Děkuji za vyjádření.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5535
4.1.20 20:53

A to jako Ti řekl kdo, si dělat klystýr :roll:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
4.1.20 20:55

Proč to proboha děláš? 8o Vždyť si můžeš i ublížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
4.1.20 20:56

A z jakého důvodu si ho děláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
4.1.20 20:57

Pokud tě bolí břicho čím dál tím víc, tak přestaň a dojdi si k doktorovi. Může to být nějaký vážný problém.

Jinak, když mi ho v nemocnici museli dělat několik dní, tak mě břicho nebolelo. Ano, chvilku to tlačilo, ale nebolelo a pak to během chvíle přešlo.

Příspěvek upraven 04.01.20 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20691
4.1.20 20:58

Mě ho dělali akorát u porodu, sama bych si to nedělala a už vůbec ne nejak často, si můžeš i ublížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
4.1.20 21:01

Klystýr si dělá hromada lidí, to mě nepřekvapuje. Ublížit si může leda úplný neumětel. Slyšeli jste někdy třeba o hydrocolon terapii? Ale břicho by po tom bolet nemělo. Co zkusit jinou teplotu vody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
4.1.20 21:06

Za normálnych okolností si klystýr nikdo nedelá, proto ti asi nikdo se skušenostmi neodpoví. Jako lékař ti mohu odpovědet že si si mohla narušiť rovnováhu, prirodzenou mikrobiologickou floru, která je pro streva prospešna. V současní dobé se klystýr nedoporučuje už ani u porodech, opuští se od neho. Protože je to nečo neprirozeného a skutečne narušuje peristaltiku - fungováni střev, pravidelné vyprázdnovaní, hlavne pri častém používaní. Ale kdo chce kam pomozme mu tam. Skutečne nepoznám ani žádne onemocnení a takovej stav, který by vyžadoval pravidelný klystýr. To je proste blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19707
4.1.20 21:08
Tak anální sex
@Katy488 píše:
Proč to proboha děláš? 8o Vždyť si můžeš i ublížit.

Tak anální sex ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 21:58
@Petula306 píše:
Klystýr si dělá hromada lidí, to mě nepřekvapuje. Ublížit si může leda úplný neumětel. Slyšeli jste někdy třeba o hydrocolon terapii? Ale břicho by po tom bolet nemělo. Co zkusit jinou teplotu vody?

Zvolila jsem neutrální - vlažnou vodu. :nevim:, zkusím, jestli pomůže jiná teplota :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 21:59
@P4ja píše:
Tak anální sexTak anální sex ne? :)

Ano buď anální sex nebo příprava na nej. TK jednou za 3 dny.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat