klokanka Chicco "Go"

922
23.3.06 15:27

klokanka Chicco "Go"

Ahoj,
chci se zepatat, jaký máte názor na nošení mimča v klokance. Uvažujeme o její koupi, malého bych v ní ale měla jen občas, když už není vyhnutí. Teď ho tak max. 2 hodiny denně nosím v babyvaku od Pechů, ale už mě z toho dost bolí za krkem (Jiříček má 6,5 kg). V té klokance je váha mimča lépe rozložená. Ještě musím napsat, že malému budou za týden 3. měsíce.
Chtěla bych tento model z nové kolekce:
http://www.chiccocz.cz/index.php?…

Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

596
23.3.06 15:38

Berco,
jestli bude Váš Jiříček přibírat jako náš ze začátku co měsíc, to kilo, tak tu klokanku budeš mít jen na další tři měsíce.
My jsme teď kupovali tuhle-není nejlevnější, ale je do 12kg a na trajdání v létě po hradech a zámcích bude bezvadná
http://www.forbaby.cz/…/big_500.jpg /> Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.3.06 15:44

Ahoj
nosicku od Chicca mame Go plus, koupenou loni v lete 1600,–.Moc s ni ale spokojeni nejsme. Mela mit tri polohy-dite lezici-to nam neslo vubec udelat, pak celem k sobe-to je v poho a celem ven-zase problem, protoze poradne nedrzi ohnuta predni cast(jak by asi mela). Mozna jsem neschopni, ale fakt jsme se snazily.Syna jsem s ni nosila tedy jen celem k sobe-coz mi pritadne „malo parady“ za hodne penez.
Treba ta nova je lepsi.
Alena

• Nahlásit
  • Citovat
922
23.3.06 15:49

Díky za odpovědi.
Andrej, co je to za značku a kde se dá případně koupit?
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
007
111
23.3.06 16:30

Ahoj,
mám doma klokanku od Chicca po synovi 3 roky starou, také má 3 polohy a byla jsem s ní moc spokojená. První dva měsíce jsem využívala jen polohu v leže. Později jsem ho nosila klasicky - čelem nebo zády k mně. Oblíbenější byla asi ta čelem. Když už mne bolely záda, podepřela jsem mu zadeček a na chvíli si odpočala. Nosila jsem ho v ní zhruba do roka, ale on vážil jen 9kg.
Teď mám 4 měsíční holčičku a už se také začíná nosit. A opět spokojenost :)
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
23.3.06 16:32

Ahoj,

ta klokanka je RED CASTLE, co je nahoře obrázek a je asi fakt nejlepší. Zrovna ji řešíme v deníčku Únorňátek. Mám e-shop a budu jich těď objednávat víc pro sebe i pro holky a budou za lepší cenu. Kdybys chtěla, tak se ozvi, psala jsem ti i SZ.
Normálně jsou na netu kolem 2000,– a já se dostala asi na 1650,–Kč

Jarka a Nikolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
23.3.06 16:34
Jarka píše:
Ahoj,

ta klokanka je RED CASTLE, co je nahoře obrázek a je asi fakt nejlepší. Zrovna ji řešíme v deníčku Únorňátek. Mám e-shop a budu jich těď objednávat víc pro sebe i pro holky a budou za lepší cenu. Kdybys chtěla, tak se ozvi, psala jsem ti i SZ.
Normálně jsou na netu kolem 2000,– a já se dostala asi na 1650,–Kč

Jarka a Nikolka

Jo a tady je odkaz na e-shop

http://www.prag-info.cz/…p/index_.php?…

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
23.3.06 16:37

ahoj,
doporucuji klokanku babybjorn, vice na www.babybjorn.com. u nas je k dostani jen v mothercare, ale stoji si za ni priplatit. hodne se taky jiz nosene prodavaji na ebay.
ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
23.3.06 16:56

Jarko prosím jaké jsou ještě barvy? Je ta cena teda 1650? Na stránkách máš 1890kč

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
23.3.06 17:07
MartinaK píše:
Jarko prosím jaké jsou ještě barvy? Je ta cena teda 1650? Na stránkách máš 1890kčMartina

Ahoj,

nabízela jsem holkám lepší cenu, protože jsem objednávala i pro sebe a bylo nás víc. Když mi pak do objednávky napíšeš, že jsi z e-mimina, tak máš taky tu lepší cenu, když už jsem jí nabídla :)

Jsou modré, červené černé normální a pak kombinované s plyšem - červené, béžové a modré..

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
23.3.06 17:18

Je to Red castle, a dá se objednat do běžného obchodu s dětským zbožím. Napřed si ji vyzkoušej, aby Ti vyhovovala. My jsme tam mohli narvat malího rovnou v obchodě a vyzkoušet. Takže jsme zajíce v pytli nekupovali. :D
Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
23.3.06 17:31

Brojlere :oops: to je hrozné oslovení 8) já už prolezla tolik obchodů a Red castel jsem ještě nikde neviděla.Většinou je neberou protože jsou drahé a nemají na ně moc veliký odbyt.Mě v obchodě jen nezávazně objednali Chicco go o které je vlastně tato diskuze.Ta go seděla mě 156cm i manželovi 185cm.Myslím že tyhle kvalitní se musejí dát tak upravit ze sednou kazdému.

Jarko-proberu to s manželem a kdyžtak si jí objednám a připíšu že jsem z emimina.Kdy je chceš objednávat?

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
23.3.06 17:53

Martina, my sme maleho v klokanke RedCastle odnosili cele leto a jesen, bol v nej maximalne spokojny, mozem ju len doporucit. A za tu cenu co ponka jarka niet o com premyslat.
Kaktus z kvetnatok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
23.3.06 17:57

My jsme RED CASTLE koupili taky, ale v 1,5 měs. v ní Berče ještě dost lítala hlavička. Tahle klokanka není zrovna levná, ale byla nám doporučena jako jedna z nejlepších a jak tady čtu, investice by se nám v létě měla na horách a jinde vyplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
23.3.06 18:09

Ahoj,

MARTINA

• první várku už jsem objednala dneska, protože už se nás našlo dost, ale vzhledem k tomu, že se u nás v deníčku už ozvaly další holky, budu ještě přiobjednávat.
    Já osobně jsem jí na sobě zkoušela a je fakt parádní a hlavně na malé miminko má uvnitř vložku, kterou pak můžeš vyndat až poporoste. A hlavně dobře sedí i na těle maminky. Měla jsem koupenou jednu levnou a to se nedá vůbec srovnat.
    Když se rozhodneš, tak si ji objednej přes e-shop a písni mi do poznámky, že si to ty :)
    Pokud by tady měl zájem ještě někdo další, tak když už jsem tu cenu nabídla, stačí poznamenat heslo E-MIMINO :), jinak jí tam mám za jinou cenu, i když stejně většinou levněji než jinde.

Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama