Klub Rohlíček na Rohlik.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Prtulak
Kecalka 483 příspěvků 11.01.19 00:48
Klub Rohlicek na Rohlik.cz

Ahojky holky. Zkoušela jsem nakupovat na rohlik.cz. Je to superpohodlné. Dokonce jsem se registrovala do klubu rohlicek - pro těhotné a maminky s malými dětmi. Podmínka tam je nákup za 500 měsíčně z kategorie „dítě“. Zajímalo by mě, co když ale třeba daný měsíc takový nákup neudělám, zda „členství“ pozastaví nebo úplně zruší. Je tam totiž v rámci členství doprava zdarma v určité dny a hodiny. Podmínky jsem dohledávala ale nenašla. :roll: děkuji za případné rady. Případně dávejte info, kde objednáváte online vy a jak jste spokojené /nespokojené. Díky :mavam:

Reakce:
Lussinda
Kecalka 117 příspěvků 11.01.19 01:16

Uplne zrusi.

ivabozi
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 21.03.19 17:27

Taky jsem to zaregistrovala a zpočátku jsem tam byla, ale vyřadili mě z něj. Teď mi přijde, že to nějak změnili, protože v kategorii dítě je mnohem víc produktů, takže jsem se tou 500 snadno do klubu opět dostala. Už mám větší kluky a výživu ani pleny nepotřebuju. Myslím, že se svými nákupy tam vydržím a využiju i té dopravy zdarma. :palec:

klubrohlíček
Nováček 1 příspěvek 17.07.19 12:25

Dobrý den, podmínka již byla změněna. :) Členství v klubu Rohlíček je nyní podmíněno pouze faktem, že jste nastávající rodič nebo rodič dítěte do 12 let. Poté můžete čerpat mnoho výhod s členstvím spojených. :kytka:

Registrovat se můžete zde: **** :srdce:

Krásný den,

Klub Rohlíček

edit adminom - odkaz

Váš příspěvek
Reklama